Power Media: Dedykowana telewizja dla Twojego klubuPrzedstawicielki Fitness Music - Power Media pojawiły się na targach FIWE by zaprezentować swoją najnowszą usługę czyli powermedia.fitness TV. Telewizja dedykowana właścicielom klubów fitness i siłowni jest najmłodszym produktem firmy. Jak powiedziała portalowi Izabela Ciechalska, dyrektor zarządzająca Fitness Music - Power Media, do powstania tej usługi walnie przyczyniła się inicjatywa partnerów i klientów firmy. W klubach fitness i na siłowniach znajdują się odtwarzacze telewizyjne, generujące duże koszty związane z opłatami za publiczne odtwarzanie. Usługa, którą zaproponowało Fitness Music, redukuje te wydatki. Powermedia.fitness TV. jest telewizją niezależną, nie podlega zatem publicznemu odtwarzaniu. W telewizji oferowanej przez Power Media można umieszczać swoje treści takie jak banery czy reklamy klubu. Leży w niej także duży potencjał marketingowy. Właściciel klubu może wykorzystać zakupioną od Power Media telewizję do umieszczania reklam innych firm, dzięki czemu może uzyskać dodatkowy dochód.Jak wygląda telewizja proponowana przez zespół Fitness Music – Power Media?

-Ponad dwugodzinny kontent jest zapętlony i powtarza się w ciągu dnia. Dlaczego ponad dwugodzinny? Ponieważ średnio klient klubu fitness przebywa w nim przez półtorej godziny.

Trwający dłużej niż dwie godziny program minimalizuje ryzyko znudzenia klienta. Treści odtwarzane danego dnia nie będą powtarzać się w trakcie pobytu klubowicza w miejscu, w którym ćwiczy. Dzięki temu, że telewizja ta jest obsługiwana przez internet, właściciel czy manager klubu ma możliwość umieszczania w niej własnych materiałów.
Nad treściami, które pojawiają się w programie nieustannie pracuje zespół specjalistów. W samej telewizji znajdziemy treści lifestylowe, a także te dotyczące muzyki i literatury - firma Fitness Music - Power Media współpracuje między innymi z wydawnictwem literackim, dzięki czemu powstają dedykowane dla tej telewizji propozycje i recenzje książki tygodnia. W powermedia.fitness TV można również obejrzeć porady dotyczące zdrowego odżywiania i makijażu. W programie znajdują się także treści na temat podróży i ciekawych zakątków świata. 
Powermedia.fitness TV działa za pomocą playerów dlatego można podłączyć ją do każdego rodzaju urządzenia.