Wciąż głośno o niedzielnym szkoleniu dla franczyzobiorców Dream Body EMS

Nie milkną echa niedzielnego spotkania szkoleniowego, w którym uczestniczyli franczyzobiorcy sieci studiów treningowych Dream Body EMS. W zorganizowanym przez sieć szkoleniu udział wzięli eksperci: dr Julita Czernecka, socjolog związana z Uniwersytetem Łódzkim, trenerka i coach Kamila Nowowiejska oraz ekspert branży fitness i szkoleniowiec - Sebastian Goszcz.

Na wykładach, prowadzonych przez dr Julitę Czernecką, słuchacze otrzymali sporą dawkę wiedzy na temat relacji między klientem a trenerem personalnym. Do problemów, które omawiano należały stereotypy płciowe, z którymi borykają się trenerzy i trenerki. Analizowano co ma wpływ na wybór płci trenera, z którym klient decyduje się pracować. W trakcie wykładu przeanalizowany został również wpływ wyglądu na odnoszone przez nas pierwsze wrażenie, a co za tym idzie, na ocenę danego człowieka. Dr Julit Czernecka wyjaśniała również, jak radzić sobie w sytuacji, w której klient bądź klientka stara się nadać relacji bardziej intymne oblicze. Ekspertka radziła, w jaki sposób unikać tego rodzaju sytuacji już od samego początku prowadzenia klienta.

Blok zajęć prowadzony przez Kamilę Nowowiejską obejmował zagadnienia związane z budowaniem relacji z klientem. Na przykładzie prowadzonej przez siebie działalności, ekspertka wyjaśniała, w jaki sposób budować relację tak, by klient czuł się na treningach dobrze i w rezultacie został u trenera na długo. Kamila Nowowiejska, wspierając się swoimi doświadczeniami, pokazywała w jaki sposób prowadzi klienta, jak tworzy dla niego rozpiskę celów i planuję drogę do ich osiągnięcia. Podkreślała również, że kluczowy okres, to pierwsze 90 dni. W swoim wystąpieniu Kamila Nowowiejska poświęciła również sporo uwagi skutecznej motywacji, która również służy budowaniu pozytywnych relacji między trenerem a jego podopiecznym. Sebastian Goszcz, który brał aktywny udział w wykładach, wyjaśniał w jaki sposób działa usługa premium i dlaczego jej cena wcale nie jest zbyt wysoka. Podkreślał, że trening personalny jest usługą klasy premium, która nie jest skierowana do wszystkich klientów, dlatego nie ma powodów do zaniżania ceny.  

Franczyzobiorcy sieci Dream Body EMS aktywnie uczestniczyli w szkoleniu, dzieląc się swoimi doświadczeniami, pomysłami i rozwiązaniami, które stosują. Entuzjastyczny udział oraz pilnie robione notatki z pewnością świadczą o tym, że wiedza, którą zdobyli podczas spotkania zostanie wkrótce wykorzystana.

 

Sieć Dream Body EMS od początku swojego istnienia stawia na gruntowną edukację franczyzobiorców i pracujących w studiach trenerów. Spotkania szkoleniowe, organizowane kilka razy w roku, koncentrują się na edukowaniu uczestników w tematach takich jak: marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi, budowanie relacji z klientem, sprzedaż, budowanie lojalności klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem własnego studia według franczyzowego konceptu Dream Body EMS skontaktuj się z promotorem:

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 781 501 511