Otwórz własne studio treningowe EMS według konceptu Dream Body EMS

Dream Body EMS to franczyzowa sieć  studiów treningowych, która razem z bezprzewodową technologią do elektrostymulacji mięśniowej myoFX EMS (www.myofxems.pl) obecna jest w ponad 20 lokalizacjach na terenie całej Polski. Plany na rok 2020 to podwojenie tej liczby i zamknięcie roku z przynajmniej 40 lokalami pod wspólnym brandem.

 

Cały koncept franczyzy oferuje profesjonalną pomoc w otworzeniu własnego klubu butikowego, zarówno pod względem przygotowania lokalu, jak również serii cyklicznych szkoleń z zakresu sprzedaży, zarządzania zespołem i budowaniu ścieżki biznesowej. 

 

Współpraca między inwestorem a Dream Body EMS toczy się dwutorowo. Przy jednoczesnym przygotowywaniu i wyposażaniu studia mają miejsce sesje szkoleniowe z naszym specjalistą -  Sebastianem Goszczem.  Sebastian jest założycielem Espresso Fitness Business Solutions, który od wielu lat prowadzi działania w zakresie konsultingu, doradztwa strategicznego i operacyjnego w celu poprawy funkcjonowania podmiotów branży fitness.

 

Studio treningowe, prócz technologii EMS będzie wyposażone w profesjonalną bramę treningową opracowaną specjalnie na potrzeby sieci Dream Body EMS z NAOMI FITNESS DESIGN. Funkcjonalna i dostosowana do niewielkich, butikowych pomieszczeń brama wyposażana jest kompleksowo w akcesoria marek partnerskich TRXTIGUAR. Inwestor otrzymuje kompletne i gotowe rozwiązanie, które opracowali jedni z najlepszych fachowców i trenerów w Polsce z Oracz Mroczek Training Center i Naomi Fitness. 

 

W miesiąc od momentu podjęcia decyzji o otworzeniu własnego studia Dream Body EMS inwestor dysponuje kompletnym, wyposażonym miejscem treningowym i wiedzą z zakresu prowadzenia działalności w branży fitness, pamiętając jednocześnie o najważniejszym przesłaniu Dream Body EMS – klient jest najważniejszy.

W dniach 8-10 maja 2020 koncept Dream Body EMS będzie partnerował XIV edycji święta branży fitness Eu4ya by tiguar w Łodzi. Zespół Dream Body EMS wspólnie z Espresso Fitness Business Solutions, Oracz Mroczek Training Center oraz EMS Business School przygotuje specjalny blok szkoleniowy dla właścicieli studiów treningowych w przestrzeni EMS i dla potencjalnych inwestorów zainteresowanych tematem własnego studia pod silny brandem.

 

Zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu z promotorem sieci:

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 781 501 511

więcej na www.dreambody.studio