Polska Federacja Fitness wzywa - #CzasNaRuch

99436494 137432687881235 2538464773041815552 o

Akcja #CzasNaRuch#CzasNaTwójRuch, ma na celu ogólną kampanię dot. promowania prozdrowotnego stylu życia, nie tylko w klubie fitness, ale też w innych obiektach takich, jak szkoły tańca, ścianki wspinaczkowe, szkoły sztuk walki, kluby jeździeckie, strzelnice, siłownie, studia EMS, studia treningu personalnego itp.


Wszyscy należymy do jednej wielkiej rodziny określanej branżą fitness. Akcja Czas na Ruch - Czas na TWÓJ Ruch niech będzie początkiem naszego
wspólnego kierunku - prozdrowotnej edukacji naszego społeczeństwa. 

Jednym z największych problemów, jaki dotknął nas w czasie lockdown’u było błędne skategoryzowanie naszej branży. Żaden z decydentów nie kojarzył nas z sektorem zdrowotnym. Jednak po dłuższej analizie, musimy odpowiedzialnie stwierdzić, że my również - jako branża - nie pracowaliśmy na to też wystarczająco… Cała sytuacja związana z COVID-19 skłania do wielu refleksji, rachunków sumienia oraz wniosków, które każdy powinien wyciągnąć samodzielnie. 

Promujmy zatem od dzisiaj wspólnie szeroko pojętą aktywność. Każdy z Was jako właściciel obiektu, manager, pracownik recepcji, trener - niezależnie od stanowiska - niech udostępni ten post i napisze sam od siebie - dlaczego ruch i aktywność są tak ważne dla naszego zdrowia.

 

*tekst partnerski (FB PFF)

 

Bez nazwy 1