6. edycja FIWE

Już w najbliższy weekend w Warszawie odbędzie się 6. edycja międzynarodowych targów FIWE Fitness Trade Show. Tegoroczna odsłona FIWE odbywa się pod hasłem UNITED. 

Piątek 13 września - pierwszy dzień imprezy dedykowany jest klientom biznesowym, w sobotę i niedzielę targi będą otwarte dla wszystkich uczestników. Organizatorzy zapowiadają na stronie wydarzenia liczne atrakcje, możliwość spotkania znanych postaci ze świata fitness oraz akcję charytatywną. Podczas imprezy uczestnicy będą mogli odwiedzić stoiska wystawców związanych z branżą fitness. Pojawią się między innymi firmy produkujące sprzęt sportowy, suplementy, odzież i akcesoria. Targom towarzyszyć będą również zawody sportowe, strefy tematyczne oraz konferencje edukacyjne. W tym roku po raz pierwszy przy FIWE odbędzie się konwencja EU4YA by tiguar Show. 

Portal polskifitness.tv jest jednym z patronów medialnych FIWE. Redakcja pojawi się na targach już 13 września. Zapraszamy do śledzenia nowości na naszych profilach FacebookInstagramYouTube

Więcej informacji, lista wystawców oraz pogram imprezy znajduje się na oficjalnej stronie FIWE