Targi FIWE dobiegły końca

Szósta edycja międzynarodowych targów FIWE właśnie dobiegła końca. W tym roku uczestnicy wybierali między wieloma interesującymi wydarzeniami. Podczas targów można było dostarczyć sobie endorfin dzięki udziałowi w licznych eventach sportowych: konwencji EU4YA, treningach grupowych czy zawodach. Nie zabrakło również strawy dla ducha w postaci licznych konferencji oraz warsztatów, przygotowanych przez czołowych ekspertów branży fitness. Ogromną popularnością cieszyły się spotkania z gwiazdami, a rekordzistami, pod względem zainteresowania, okazali się Deynn i Majewski. W długiej kolejce godzinami czekali fani, pragnący zdobyć zdjęcie i autografy swoich idoli. W tym roku po raz pierwszy targom FIWE towarzyszyła konwencja EU4YA by tiguar. Amatorzy aktywności fizycznej już od samego rana uczestniczyli w treningach prowadzonych przez master trenerów.

W ramach targów FIWE odbył się także Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness przygotowany z Polskim Związkiem Kulturystyki i Fitness oraz International Federation of  Bodybuilding and Fitness (IFBB).  Amatorzy CrossFit mogli zmierzyć się na Arenie LOGinLAB by powalczyć o CUP FIWE. Pierwszy raz w ramach FIWE odbyły się zawody PRO Armwrestling Tournament. Na ręce zmierzyli się również amatorzy, dla których przygotowano Mistrzostwa Polski Amatorów w Siłowaniu na Rękę (Debiuty 2019). W rąbaniu drzewa rywalizowali strażacy ochotnicy na Mistrzostwach Polski STIHL Timbersports®. Na targach odbyły się także organizowane przez Federację Time of Masters Amatorskie Mistrzostwa Europy MMA. 

Targi z pewnością dostarczyły wielu wrażeń. Możemy jedynie domyślać się czym zaskoczą nas organizatorzy podczas kolejnej edycji.