Prelegenci kongresu FEM

Podczas kongresu Fitness Experience Management (FEM), który odbędzie się 5-6 marca 2020 w hotelu Marriott w Warszawie, swoją wiedzą podzielą się z uczestnikami:

Ola Kilianek - wieloletnia trenerka Mrs. Sporty, która specjalizuje się w kinezygerontoprofilaktyce. Ola Kilianek jest również szkoleniowcem z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży i obsługi klienta.

Grzegorz Olechniewicz - doświadczony trener i doradca, który od stycznia 2018 jest prezesem zarządu i głównym eskpertem GOODMAN GROUP Sp. z o. o., od grudnia 2017 CEO w firmie GOODMAN GLOBAL BUSINESS SERVICES Ltd.. W trakcie swojej kariery realizował projekty i strategie m.in. dla firm z branż: motoryzacyjnej, farmaceutycznej, bankowej, FMCG, oraz dla firm zajmujących się przemysłem ciężkim. Jest współzałożycielem i członkiem dwóch krajowych stowarzyszeń branży zakupowej.

Wojciech Herra - psycholog sportu, przedsiębiorca, trener sprzedaży. Założyciel i właściciel firmy WH  Performance Consulting. Specjalizuje się w projektach ukierunkowanych na zwiększanie efektywności sprzedaży. Jest patronem Instytutu Psychologii Sportu, Coachem mentalnym wielu zawodników sportów zespołowych. Prowadząc wystąpienia pokazuje przenikanie się zasad rządzących światem sportu i biznesu.

Michał Kosel - przedsiębiorca, dziennikarz, założyciel Fundacji ZarabiajNaPasji.com. Autor dwóch książek: www.PracaPoStudiach.pl i www.PasjaUpada.pl. Wykładowca na studiach licencjackich i MBA na uczelni ASBIRO w Warszawie, wykładowca LEM przy Instytucie Misesa oraz doradca na Uniwersytecie Opolskim jako ekspert z sektora prywatnego.

Anna Sobolewska - COO Mrs. Sporty Sp. z o. o. Właścicielka jednego z pierwszych klubów Mrs. Sporty w Polsce. Specjalizuje się w kinezygerontoprofilaktyce (kinezygerontoprofilaktyka - zapobieganie patologii starzenia się za pomocą zajęć ruchowych).

Bogdan Sosnowski - przez 11 lat zarządzał kanałem zewnętrznym doradców biznesowych firmy PLAY (P4 sp. z o. o.) przekraczając wszystkie założenia budżetowe. Ekspert w zakresie budowania i zarządzania zespołem, budowania struktur rozproszonych, budowania i analizy procesów sprzedażowych, komunikacji w zespole, procesu sprzedażowego i personal brandingu. Jest certyfikowanym Coachem ICC, Master NLP, absolwentem IESE Business School University of Navarra, uczestnikiem programu Coachning Cleaning – Corporate Coach U.

Łukasz Pustelnik - przez prawie 5 lat sprzedawał usługi w DGA S.A., ukończył szkolenia trenerskie. Prowadzi zajęcia z autoprezentacji na studiach podyplomowych w poznańskiej SWPS. Jest licencjowanym trenerem metodologii Disc Everything, członkiem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu, absolwentem międzynarodowej akademii Sales Force Trainer.

Marek Prusiński - posiada ponad dwudziestoletnie międzynarodowe doświadczenie w branży Health & Fitness. Zaczynał swoją karierę w 1994 w Nowej Zelandii. Jeden z pionierów zajęć LesMills. Uczestniczył w otwarciu ponad 30 klubów jako Jatomi Group  Head Of Fitness w Europie oraz w Azji. Stworzył cały know how działu fitness, projektował przestrzenie treningowe, prowadził szkolenia dla kadry fitness, managerskiej oraz sprzedażowej.

Małgorzata Gala - dyrektor do spraw rozwoju Perfect Gym. Specjalizuje się w pozyskiwaniu nowych klientów dla globalnych sieci klubów fitness.

Krzysztof Pakulec - konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży, obsługi klienta. Jest współwłaścicielem firmy Fit Management & Business. Pracował jako wykładowca Instytutu Kultury  Fizycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. Prowadził szkolenia z zakresu treningów personalnych w międzynarodowej szkole Life Fitness Academy. Autor i współautor publikacji, które ukazywały się w czasopismach Fitness Biznes, Life Fitness News.

Magdalena Rodak-Dębowska - absolwentka London School of PR, zarządzania biznesem i studiów prawniczych. Od 25 lat związana zawodowo z branżą fitness. Pracowała jako instruktor oraz szkoleniowiec. Autorka pierwszego w branży bloga, koncentrującego się na marketingu, PR i budowaniu marki osobistej - Fitness PR. Obecnie Menadżer ds. Marketingu i PR w sieci klubów Zdrofit.

Dagmara Pakulska - wykładowca akademicki, manager, szkoleniowiec. Prowadzi zajęcia na uczelniach i szkoleniach obejmujące swoim zakresem takie platformy jak: Twitter, Facebook, Instagram, LinkedIn, Periscope, Snapchat czy Tinder. Od 2017 prowadzi Niby-Prasówkę na portalu Facebook, gdzie dzieli się nowościami z branży marketingowej.

Sebastian Goszcz - przez 20 lat jako dyrektor zarządzający odpowiadał za strategię i sprzedaż w sieci Fitness Klubów Rytm i Atmosfera Fitness&Wellness w Łodzi. Studiował zarządzanie i marketing, uczestniczył w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą m.in. Kongres IFAA (Heidelberg, Berlin), Kongres IHRSA (San Diego, San Francisco, Los Angeles, Las Vegas, Marsylia, Orlando). Jest absolwentem programów rozwoju i edukacji enedżerów Executive Education – “Management”, Advanced Executive Education “Strategic Leadership Academy” ICAN Institute I Harvard Business School. Stały współpracownik największych branżowych  magazynów Bodylife, Fitness Biznes oraz Trainer. Wykładał podczas największych branżowych konferencji w kraju: Kongres Trendy i Innowacje w ramach Targów Fit-Expo Poznań w latach 2014 i 2015, Fitness & Wellness Event (Fit-Expo Poznań 2012), Forum Fitness Biznes 2014-2015), Kongresach Bodylife w latach 2011-15. Od 2010 roku prowadzi konsultacje biznesowe oraz szkolenia dla właścicieli, managerów i pracowników klubów fitness z zakresu zarządzania, sprzedaży, obsługi klienta.

Franciszek Gieorgiew - założyciel agencji marketingowej Social Tigers, która bazuje na znajomości kanałów social media oraz ich systemów reklamowych.

 

Więcej informacji na temat prelegentów na stronie kongresu FEM 

 

źródło: strona www kongresu FEM, LinkedIn, Facebook.