VI edycja największej konferencji fitness PEI BE - PRO 2020 wraca ze zdwojoną siłą!

 

21 marca 2020 odbędzie się 6. edycja największej Edukacyjnej Konferencji Fitness PEI.

Największą nowością oraz zmianą jest miejsce odbywania się konferencji. Konferencja odbędzie się w prestiżowym hotelu Marriott w samym sercu Warszawy.
Z roku na rok konferencja gromadzi coraz większą ilość odwiedzających, trenerów personalnych, osób chcących się rozwijać i poznawać najnowsze tajniki branżowe.
Celem konferencji PEI jest przekazanie najbardziej wartościowych oraz merytorycznych informacji osobom zainteresowanym branżą fitness.
Po zeszłorocznej, jubileuszowej edycji, poprzeczka została postawiona bardzo wysoko. Konferencja PEI ma na celu rozwijanie umiejętności oraz edukowanie na najwyższym poziomie. To spowodowało, że hasłem przewodnim najnowszej edycji PEI 2020 jest BE PRO.

PEI – PASSION – EDUCATION - INSPIRATION

6. edycja jest podzielona na trzy sceny, na każdej z nich będą występowali najlepsi specjaliści z branży. Na scenie głównej wystąpią m.in. Radosław Słodkiewicz, Tadeusz Sowiński, Wojciech Herra, Tomasz Słodkiewicz, Marcin Gandyk, Kamil Malinowski, Szymon Moszny oraz Angelini. Poruszą tematy dotyczące przede wszystkim żywienia, treningu, motywacji.
Podczas 6. edycji poruszony zostanie również temat dopingu wśród sportowców poprowadzony przez Roberta Piotrkowicza.

Złotym sponsorem została firma ANGELINI - międzynarodowa grupa, lider w dziedzinie zdrowia w zakresie produktów farmaceutycznych i konsumenckich. Misją Angelini jest być blisko ludzi, spełniać ich codzienne potrzeby za pomocą skutecznych, niezawodnych produktów farmaceutycznych.

Po raz kolejny Srebrny Sponsor - marka BIOFITON – firma odznaczająca się jakością w tworzeniu w 100% naturalnych, wysoce intensywnych produktów sportowych, postawiła na merytorykę oraz jakość prowadzonych konferencji.
Partnerem konferencji została firma Sante - lider na rynku zdrowej żywności i żywności funkcjonalnej w Polsce.
Drugą częścią konferencji jest wydarzenie, wpisane już na stałe w program konferencji PEI - Ogólnopolski Zjazd Trenerów Personalnych, przeznaczone dla osób pragnących zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe oraz poznać nowe rozwiązania branżowe.
Na scenie m.in.: Krzysztof Pakulec, Marcin Zaworonek, Filip Lewandowski, Wojciech Herra, Katarzyna Figuła oraz Krzysztof Kryj. Zagadnienia marketingu dla trenerów personalnych poruszą specjaliści z FIT Marketingu – Paweł Widawski wraz z Mateuszem Wyciślik.
Partnerem OZTP kolejny rok z rzędu została Platforma Poodiom - system aplikacji mobilnych, pozwalających na odnalezienie profesjonalnego trenera personalnego, umówienie się z nim na trening i utrzymanie stałej relacji, gwarantującej ciągły i bezpieczny rozwój podopiecznych.

Kolejną częścią konferencji są Certyfikowane Kursy, prowadzone przez specjalistów oraz najlepszych sportowców. Podczas 6. edycji kursy zostały podzielone na trzy grupy tematyczne. Blok: Mobilność, prowadzony przez duet Piotra Drożaka– trenera przygotowania motorycznego oraz Macieja Berond – kwalifikowanego fizjoterapeutę oraz byłego zawodnika koszykówki. Następny z bloków o tematyce: Kettlebell, prowadzony przez Bronisława Olenkiewicza – trzykrotnego Mistrza Polski Kettlebell Hardstyle. Trzeci blok: Podnoszenie ciężarów oraz dwubój olimpijski prowadzony przez Monikę Stępniak, ekspertkę w podnoszeniu ciężarów oraz wielokrotną medalistkę.

Kolejna edycja konferencji to również kolejna edycja Konkursu Trener Roku, który już na stałe wpisał się w program konferencji. Konkurs przeznaczony jest dla trenerów personalnych. Celem konkursu jest docenienie wysiłku włożonego w pracę, osiągnięte sukcesy zawodowe oraz podejście do wykonywanej pracy. W poprzedniej edycji laureatem konkursu został Krzysztof Kryj, a w obecnej edycji wystąpi jako prelegent.

 

Więcej informacji dostępne na stronie: https://konferencjapei.pl/.

źródło: materiały PEI