Znamy już termin i gwiazdy Fitnessia Vol. 9!

Fitnessia Vol. 9 odbędzie się 21 marca 2020 w Katowicach. Do imprezy zostało więc jeszcze trochę czasu, ale już znamy osobistości, które uświetnią event swoją obecnością. Na scenie podczas dziewiątej odsłony Fitnessi pojawią się:


Zena Saheli - francuska choreografka, tancerka oraz pływaczka olimpijska (Sydney 2000). Studiowała na Brodway Dance Center w Nowym Jorku, tworzyła choreografię do pokazów Louis Vuitton.  Zena Saheli wystąpi na scenie ze zwyciężczynią konkursu organizowanego przez Euro Education School - Svietlaną Marienko z Ukrainy.
Anastasia Alexandridi z Grecji, która studiowała na Jerusalem Academy of Music and Dance, nagrodzona przez High College Jazz Dance New York. Jako prezenterka fitness dance pracuje od 2001 roku.
Fares Soltani z Tunezji - top prezenter aerodance i stepu. Wraz z Anastasią Alexandridi i Sashą Oshkin jest częścią projektu DAN.S.A. - Dance Style Aerobics.

Z Polski pojawią się:

Michał Juraszczyk - zwycięzca prestiżowego konkursu "New faces of Fitness" we Włoszech, zwycięzca kategorii "Fit prezenter 2014".


Oraz reprezentujący Fitnessia Step&Dance School:


Ligia Serwinowska - instruktorka fitness oraz indoor cycling, absolwentka krakowskiej AWF. Laureatka i zwyciężczyni konkursu organizowanego przez portal Fit.pl w 2015 roku.
Mirela Nowicka - założycielka szkoły Fitnessia Step&Dance School. Propagatorka fitness choreografii, step i dance. Laureatka międzynarodowych konkursów w Neapolu i Rzymie. Organizatorka eventów choreograficznych.
Dorota Szczypka - propagatorka zajęć choreograficznych na Podbeskidziu. Zwyciężczyni konkursu dla prezenterów fitness New Talent of Poland 2018, co zapewniło jej zaszczyt reprezentacji Polski podczas jednej z największych konwencji fitness w Europie - Rimini Wellness.
Tomek Żórawski -Zwycięzca konkursu organizowanego przez portal Fit.pl –„Najpopularniejszy Instruktor w Polsce” w 2012 roku oraz laureat konkursu –„Fit Prezenter”.
Adam Szostak - Założyciel studia fitness w Gdowie „FitAs”. Laureat międzynarodowych konkursów we Włoszech (Neapol) i Czechach (Praga).

 

Więcej o Fitnessia vol. 9 TUTAJ