Kongres FEM 2020 - czego możemy się spodziewać?

Marzec 2020 może się wydawać jeszcze odległą przyszłością, ale ważne i ciekawe wydarzenia należy zapisywać w kalendarzu z dużym wyprzedzeniem. Pamiętajmy, że liczba biletów na Kongres FEM jest ograniczona. Postarajmy się już dziś zaplanować sobie udział w wydarzeniu. A czy warto? Oczywiście, że tak! Oto co o kongresie FEM piszą jego organizatorzy:

5-6 marca w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się IV edycja Kongresu FEM Fitness Experience Management, najważniejszego wydarzenia branżowego dla właścicieli, managerów siłowni, klubów fitness, studiów treningowych, klubów butikowych, inwestorów, producentów i deweloperów mający na celu edukację oraz zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży fitness. Podczas Kongresu swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się specjalnie wyselekcjonowani prelegenci z różnych branży, z bogatym BIO, za którymi stoją znane marki.

Dzięki badaniu opinii za pomocą ankiety, rozmów z CEO sieci, a także wywiadów podczas targów FIWE Fitness Trade Show  została stworzona zupełnie nowa koncepcja wydarzenia, odpowiadająca na Państwa potrzeby. IV edycja Kongresu FEM Fitness Experience Management jest organizowana pod hasłem “less show-more experience”.

W agendzie wydarzenia:

– Praktyczne warsztaty branżowe,

– Akademia Dobrych Praktyk,

– Warsztat Kompetencji Managerskich,

– Strefa Franczyzowa,

– Bezpłatne konsultacje eksperckie,

– Speaker z Ihrsa i EuropeActive,

– Wystąpienie gościa specjalnego,

– Rozstrzygnięcie konkursu na najskuteczniejszego managera 2019 roku

Program Kongresu podzielony został na 2 wersje: basic oraz advanced, prezentujące różny poziom treści. Organizatorzy, w odnowionej koncepcji, postawili na wiele zajęć warsztatowych, uczących i rozwijających kompetencje managerskie, negocjacyjne, sprzedażowe. Uczestnicy nauczą się w jaki sposób posługiwać się i opracowywać wskaźniki KPI, jak czytać ebidte, optymalizować koszty, tworzyć dobrze skonstruowany plan marketingowy, organizować event w klubie służący określonym celom. Nie zabraknie bloku inwestycyjnego, a także franczyzowego dla osób pragnących rozwinąć model franczyzowy w sposób właściwy. Zgłębimy kwestie dotyczące zarządzania działem trenerów personalnych, instruktorów fitness, nowych modeli biznesowych. Wśród prelegentów pojawią się znane nazwiska, takie jak Wojciech Herra, Bogdan Sosnowski, a także prelegenci z międzynarodowym doświadczeniem. Wkrótce ujawnimy, kto będzie gościem specjalnym oraz speakerem z Ihrsa oraz Europe Active. Znani eksperci branżowi również poprowadzą prelekcje dla uczestników, podejmując się tematyki, która aktualnie stanowi wyzwanie dla branży fitness.

-Zależy nam aby uczestnicy wyszli z Kongresu z gotowymi rozwiązaniami praktycznymi. Pracując przy Portalu, prowadząc rozmowy z właścicielami klubów fitness zauważyliśmy, że wielu osobom brakuje ważnych podstaw, których wprowadzenie pomoże podnieść poziom przedsiębiorstwa na wyższy ‘level’, co przeniesie się na zwiększenie dochodów. Czytelnicy www.branzafitness.com będą mogli aktywnie wziąć udział w tworzeniu Panelu dyskusyjnego, w którym eksperci odpowiedzą na zadawane pytania, wskazując konkretne rozwiązania. Ponadto, podczas wydarzenia w specjalnie wyznaczonej strefie będą przebywać konsultanci branżowi, którzy chętnie przeprowadzą indywidualne rozmowy, służąc swoją radą i doświadczeniem. – wyjaśnia Ilona Wilk, redaktor naczelna portalu Branża Fitness.

–Zależy nam na zorganizowaniu spotkania biznesowego, które oprócz edukacji służy nawiązaniu relacji biznesowych. Kongres FEM jest aktualnie jedynym edukacyjnym wydarzeniem biznesowym dedykowanym branży fitness w Polsce. Zależy nam na tym, aby stał się miejscem spotkań i obowiązkowym wydarzeniem każdego, kto myśli o rozwoju. – dodaje.

Kongres FEM aktualnie jest jedynym biznesowym Kongresem Edukacyjnym w Polsce. Ze względu na zainteresowanie poszerzeniem wiedzy, wydarzenie planowane jest na 300 uczestników. Panel dyskusyjny a także programowe treści zostaną stworzone przez czytelników Portalu Branża Fitness. Dodatkowo podczas FEM zostanie rozstrzygnięty Konkurs na Najskuteczniejszego Managera.

-Naszą misją jest dawanie szansy młodym managerom, którzy szczególnie wykazują się inicjatywą oraz zaangażowaniem. Zależy nam na promocji osób z potencjałem, które w przyszłości zasilą szeregi ekspertów branżowych -informuje Ilona Wilk.

Kongres FEM aktualnie jest jedynym biznesowym Kongresem Edukacyjnym w Polsce. Ze względu na zainteresowanie poszerzeniem wiedzy, wydarzenie planowane jest na 300 uczestników. 

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją udziału w Kongresie FEM

5 – 6 marca, Hotel Marriot Warszawa

Portal polskifitness.tv jest patronem medialnym wydarzenia. Zachęcamy do kupowania biletów, bo może ich wkrótce zabraknąć. Pamiętajmy - to tylko 300 miejsc! Do zobaczenia na FEM!