Otwarcie 30 klubu Xtreme Fitness Gyms już 7 grudnia w Jaworznie

 

fot. archiwum: otwarcie Xtreme Fitness w Radomsku

 

W sobotę 7 grudnia odbędzie się otwarcie klubu Xtreme Fitness Gyms w Jaworznie. Ta impreza zapowiada się wyjątkowo hucznie, bo sieć Xtreme Fitness Gyms będzie celebrować otwarcie swojego trzydziestego klubu.

-To będzie najbardziej huczne otwarcie w historii Xtreme Fitness - zapewnia Łukasz Dojka, założyciel i CEO Xtreme Fitness Gyms.

Impreza zapowiada się imponująco, na otwarciu mają się pojawić gwiazdy polskiej kulturystyki i fitness oraz osobistości polskiej branży fitness. Łukasz Dojka wśród gości wymienia: Roberta Piotrkowicza, Piotra Boreckiego, Piotra Ładę, Piotra Buchowskiego, Łukasza Żaka, a także ambasadora Xtreme Fitness Gyms - Andrzeja Kołodziejczyka, zawodowego kulturystę wagi ciężkiej. Na uroczystości obecny będzie również cały team Xtreme Fitness Gyms. Jak zapewnia Łukasz Dojka, imprezie towarzyszyć będzie wiele atrakcji. Goście będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami i uczestniczyć w seminarium Roberta Piotrkowicza na temat zawodów sylwetkowych. Wśród atrakcji, które czekają na uczestników, będą drobne upominki dla pierwszych 50 osób, a dla wszystkich przewidziano promocyjne ceny karnetów oraz darmowe wejściówki. Na imprezie zorganizowane zostaną grupowe zajęcia fitness,  które poprowadzi sam Marek Prusiński - Head of Fitness Xtreme Fitness Gyms. Marek Prusiński, jest jedną z najbardziej doświadczonych postaci w polskiej branży fitness. Posiada ogromne doświadczenie zdobywane latami zarówno w kraju jak i  zagranicą. Co jeszcze przygotowali organizatorzy?

-Będzie dużo niespodzianek, ale nie będę mówił o niespodziankach. Trzeba przyjechać i samemu zobaczyć. Warto się wybrać, każdy, kto jest związany z branżą fitness powinien być na tym otwarciu. – przekonuje w rozmowie z portalem Łukasz Dojka.

Jaworzno nie jest ostatnią lokalizacją, w której otwiera się Xtreme Fitness Gyms w tym roku. Na 14 grudnia planowane jest otwarcie Xtreme Fitness Gyms w Siedlcach, co oznacza, że sieć zamknie 2019 z 31 franczyzowymi placówkami.

 

Stworzona w 2012 roku przez Łukasza Dojkę sieć Xtreme Fitness Gyms to najszybciej rozwijająca się sieć franczyzowych klubów fitness w Polsce. Kluby Xtrem Fitness Gyms można znaleźć już w 29 polskich miastach.

A tak było w Radomsku: