Na Konwencji EU4YA w strefie EMS pojawi się koncept Dream Body EMS

Strefa EMS jest jedną z nowości, które pojawią się na Konwencji EU4YA 2020. Piotr Ośródka, CEO Ekspertfitness.com, który jest również organizatorem EU4YA, zaznaczył w rozmowie z portalem, że głównym celem Konwencji jest edukacja. Jak wyjaśnia, dostrzega miejsce na zmiany w treningach EMS, polegające na zadbaniu o lepsze przygotowanie merytoryczne trenerów. Dodaje również, że chce obalić mit dotyczący EMS i pokazać branży fitness, że ten rodzaj treningu może być skuteczny zarówno sam, a także jako forma urozmaicenia aktywności fizycznej. Na EU4YA 2020 z konceptem franczyzowym i ofertą szkoleniową pojawi się Dream Body EMS. Michał Solarz, właściciel konceptu, podkreśla, że misją Dream Body EMS jest edukacja. W Dream Body EMS nacisk kładziony jest na kwalifikacje i profesjonalizm trenerów personalnych, dlatego koncept oferuje szeroką gamę szkoleń, zarówno związanych ze sprzedażą i prowadzeniem biznesu, jak i z rozwojem kompetencji trenerów.

-Zdecydowaliśmy się jako koncept Dream Body EMS na to, by w naszym pięknym mieście Łodzi, w którym po raz pierwszy odbędzie się największa Konwencja Fitness w Polsce, pojawić się z projektem franczyzowym oraz ofertą edukacyjną. Nie koncentrujemy się jedynie na sprzedaży, naszą misją jest również promocja edukacji. W naszych działaniach opieramy się na ścisłej kooperacji z Espresso Fitness Business Solutions, z Sebastianem Goszczem, we współpracy z którym przygotowujemy specjalny panel. Naszym partnerem jest również jeden z topowych polskich trenerów - Paweł Oracz (Oracz Mroczek Training Center). Tworzymy specjalny set szkoleniowy, który z pewnością zaskoczy niejednego uczestnika EU4YA, zainteresowanego innowacyjną technologią EMS. Pragniemy podkreślić, że jako koncept Dream Body EMS stawiamy nie tylko na ekspansję, ale także na edukację, wiedzę, rozwój trenerów personalnych, poszerzanie ich horyzontów i nieustanny rozwój.  Zapraszamy w dniach 8-10 maja 2020. Będziecie mogli nas spotkać w Łodzi, w hali Expo Łódź. Bardzo cieszymy się, że Konwencja odbywa się w naszym rodzinnym mieście. – Michał Solarz.

Dream Body EMS jest najszybciej rozwijającym się konceptem franczyzowym studiów treningu personalnego z wykorzystaniem technologii elektrostymulacji mięśniowej. Od początku swojego istnienia, franczyza ta kładzie nacisk na tworzenie profesjonalnego zaplecza szkoleniowego oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji trenerów personalnych. Dream Body EMS posiada aktualnie ponad 20 studiów, a kolejne otwarcia zaplanowane są na przyszły rok. Niedawno koncept Dream Body EMS podjął współpracę z prowadzonym przez uznanych polskich trenerów personalnych studiem Oracz Mroczek Training Center. Michał Solarz we wszystkich wywiadach nieustannie podkreśla wagę, którą przywiązuje do kwalifikacji i profesjonalizmu trenerów personalnych.