Sieć Dream Body EMS edukacyjnie rozpoczyna nowy rok

Franczyzowa sieć studiów treningowych Dream Body EMS rok 2020 rozpoczyna szkoleniowo. Już 12 stycznia właściciele studiów Dream Body EMS spotkają się w Łodzi na pierwszym  w tym roku szkoleniu dla franczyzobiorców.

Od początku istnienia sieci, jednym z jej głównych założeń jest dbałość o gruntowną edukację zarówno właścicieli studiów jak i trenerów personalnych związanych z Dream Body EMS. W związku ze swoją polityką proedukacyjną, sieć kładzie duży nacisk na wykształcenie, profesjonalizm i stały rozwój swoich franczyzobiorców. By podnosić swoje kwalifikacje, umiejętności marketingowe, sprzedażowe i interpersonalne, właściciele studiów treningowych Dream Body EMS spotykają się kilka razy w roku, żeby wziąć udział w warsztatach, które prowadzone są przez wykwalifikowanych i uznanych ekspertów branży fitness. Na zapowiedzianym na ten weekend szkoleniu zajęcia poprowadzą:

Trenerka Kamila Nowowiejska, która z branżą fitness związana jest od ponad 15 lat. Kamila Nowowiejska stworzyła markę Better Body Studio, odpowiada również za dobór trenerów i realizację programów treningowych w aplikacji fitness Fitnoteq. Do jej sukcesów zalicza się rozwinięcie szkoły fitness Reebok University dzięki wprowadzeniu do sprzedaży nowych programów treningowych, warsztatów oraz konwencji. Kamila Nowowiejska doradza klubom fitness w zakresie marketingu oraz budowania marek osobistych trenerów i instruktorów. Na szkoleniu 12 stycznia zaprezentuje blok warsztatowy pt. "Zasady budowania lojalności i zaangażowania w pracy z podopiecznymi treningów EMS."

Sebastian Goszcz z Espresso Fitness Business Solutions będzie kolejnym prowadzącym styczniowe szkolenie dla sieci Dream Body EMS. Sebastian Goszcz jest uznanym ekspertem branży fitness, który prowadzi konsultacje biznesowe i szkolenia z zakresu zarządzania, sprzedaży i obsługi klienta. Swoją wiedzę podpiera wieloletnim doświadczeniem zdobytym dzięki uczestnictwu w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach w kraju i poza jego granicami (m.in. w Niemczech i Stanach Zjednoczonych). Sebastian Goszcz przeprowadzi zajęcia, które ugruntują wiedzę z zakresu skutecznego pozyskiwania i utrzymania klienta do studia według formatu Dream Body EMS.

Doktor Julita Czernecka z katedry Socjologii Uniwersytetu Łódzkiego poprowadzi warsztaty dla franczyzobiorców Dream Body EMS, na których poruszy istotny temat profesjonalizmu w kontaktach między trenerką i klientem oraz trenerem i klientką w studiu treningu personalnego. Dzięki temu szkoleniu trenerki i trenerzy dowiedzą się jak powinna wyglądać poprawna, profesjonalna relacja między nimi, a klientem i w jaki sposób zapobiegać potencjalnym nieprofesjonalnym sytuacjom w tego typu kontaktach.

 

Dream Body EMS jest najszybciej rozwijającą się w Polsce siecią franczyzowych studiów treningu personalnego z wykorzystaniem systemu do elektrostymulacji mięśniowej.

Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem własnego studia według franczyzowego konceptu Dream Body EMS skontaktuj się z promotorem:

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 781 501 511