Eliza Cysek - doświadczona trenerka i właścicielka studia Dream Body EMS w Gorzowie Wielkopolskim

Trenerka Eliza Cysek z Gorzowa Wielkopolskiego od dziecka związana jest ze sportem - już w szkole podstawowej trenowała biegi długodystansowe. Jej przygoda z siłownią zaczęła się 8 lat temu, kiedy po porodzie postanowiła przy pomocy treningu siłowego uelastycznić skórę. Siłownię pokochała tak mocno, że zdecydowała związać się z nią na stałe. Swoje pierwsze uprawienia trenerki personalnej zdobyła na kursie u Radosława Słodkiewicza i od roku samodzielnie prowadzi treningi. Choć jej podopieczni ćwiczyli wcześniej z inną maszyną do elektrostymulacji, teraz Eliza Cysek zdecydowała się na współpracę z konceptem Dream Body EMS.

-Ten sprzęt (myoFX - red.) jest lżejszy od konkurencyjnego. Dobre jest również to, że można zakładać osobno górę i dół - uzasadnia.

Jak podkreśla, trening z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej bardzo jej odpowiada i łączy go z treningami siłowymi. Z zalet elektrostymulacji, jako pierwszą, wymienia znaczącą poprawę sylwetki.

-Mam klienta, który na tym sprzęcie bardzo ładnie się zbudował. Trzeba podkreślić, że jest regularny. Miał ok. 2 cm przyrostu w obwodach w ciągu 3 miesięcy.

Co lubi w pracy trenerki personalnej?

-Lubię pracować z ludźmi, lubię ich zadowolenie i zmęczenie.

Na prowadzonych przez nią treningach z pewnością można się zmęczyć. Jak podkreśla, najbardziej lubi ćwiczenia siłowe, dlatego wplata je w prowadzone przez siebie zajęcia. Na zajęciach wykorzystuje też małe obciążenia i akcesoria fitness jak np. gumy. Trening Dream Body EMS, według Elizy Cysek, będzie skuteczny do poprawy sylwetki, chudnięcia i wyrabiania mięśni. Eliza Cysek podkreśla również, że tego typu aktywność pomoże w poprawieniu wydolności i wytrzymałości. Jest także świetnym rozwiązaniem podczas robienia treningu tlenowego.

-Mam klienta, który trenuje boks. On musi być wytrzymały, zwinny, szybki. Mówił mi, że to trening z wykorzystaniem elektrostymulacji był pierwszym treningiem typu cardio, który go zmęczył.

Dodaje jednak, że nie można oczekiwać, że trening Dream Body EMS załatwi wszystko. Podkreśla, że bardzo ważna jest systematyczność  i słuchanie zaleceń trenera, także tych dotyczących diety.

Komu poleca trening Dream Body EMS?

-Parom. Bardzo fajnie się motywują, wspierają nawzajem w ćwiczeniach i dążeniu do celu. Warto spędzić razem 20 minut i poćwiczyć. To łączy.

Oczywiście, w takiej sytuacji, ćwiczącą parą opiekuje się dwóch trenerów personalnych, ponieważ koncept Dream Body EMS przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa i komfortu klientów.

Emilia Cysek przypomina również, że na treningi Dream Body EMS mogą i powinni przychodzić ludzie po urazach i kontuzjach.

-Elektrostymulacja jest fajna, bo nie wymaga obciążeń i jest polecana po kontuzjach.

Jak wyjaśnia, sama przechodzi rekonwalescencję po operacji przepukliny i nie mogąc aktualnie podnosić ciężarów, robi treningi z wykorzystaniem elektrostymulacji. Podkreśla również, że trening tego rodzaju jest odpowiedni dla wszystkich i każdy może zrealizować cel, z którym przyszedł.

Uroczyste, oficjalne otwarcie studia Dream Body EMS w Gorzowie Wielkopolskim zaplanowane jest na marzec 2020.

 

Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem własnego studia według franczyzowego konceptu Dream Body EMS skontaktuj się z promotorem:

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 781 501 511