Top trener Marek Mroczek z Krakowa zaprasza na Eu4ya 2020.

Marek Mroczek - top trener, szkoleniowiec, właściciel jednego z najlepszych studiów treningowych w Polsce zaprasza na konwencję Eu4ya do Łodzi. 

Największa polska konwencja fitness, Eu4ya 2020, zbliża się wielkimi krokami. Na www.rejestracja.euforya.pl ruszyły zapisy dla uczestników.

"Eu4ya przeciera nowe szlaki, wspólnie tworzymy wyjątkowy event szkoleniowy dla profesjonalistów i specjalistów. Jeżeli jesteś trenerem, osobą zarządzającą, instruktorem lub klientem ciekawym wnętrza branży fitness, nie może Cię zabraknąć na konwencji Eu4ya" - powiedział nam Marek Mroczek, jeden z najlepszych top trenerów w Polsce.

Marek, na co dzień związany z krakowskim studiem Oracz Mroczek Training Center (OMTC) oraz konceptem Dream Body EMS (www.dreambody.studio) to postać wyjątkowo wszechstronna. Jest Master Trenerem w jednej z najlepszych szkół fitness w Polsce GOOD MOOV, prowadzi szkolenia dla marki TRX i GT Academy. Jest absolwentem krakowskiego AWF-u oraz Uniwersytetu Jagielońskiego na kierunkach "Zarządzanie w organizacjach sportowych" i "Socjologia". 

Prywatnie szczęśliwy mąż Agnieszki Mroczek, także uznanej master trenerki związanej z GOOD MOOV.