Top trener Paweł Oracz pojawi się z konceptem Dream Body EMS na Eu4ya 2020.

Paweł Oracz, współwłaściciel krakowskiego studia OMTC, jeden z najlepszych polskich trenerów personalnych i ekspertów branżowych zaprasza na konwencję Eu4ya 2020 do Łodzi w dniach 8-10 maja, gdzie pojawi się wspólnie z franczyzowym konceptem Dream Body EMS.

Branża fitness to niezwykle dynamiczny twór, który non stop się zmienia. Warto śledzić najnowsze trendy, podpatrywać kolegów, spoglądać dalej i nieustannie się uczyć. Doskonałym sposobem na podniesienie zawodowych kwalifikacji jest bez cienia wątpliwości udział w najgorętszej polskiej konwencji fitness Eu4ya. Ta doskonała platforma edukacyjna skupia każdego roku przez trzy dni wszystkie liczące się osobistości polskiej branży fitness, trenerów, menadżerów i miłośników aktywności fizycznej To właśnie tu mamy możliwość uczestniczenia w niezliczonych warsztatach, workshopach i wykładach. To właśnie tu rodzą się przyszłe gwiazdy polskiej sceny fitness. Tegoroczna konwencja pierwszy raz będzie niezależnym eventem, pierwszy też raz odbędzie się w Łodzi. 

"Podczas wydarzenia jakim jest Eu4ya kompleksowo podnosimy swoje kwalifikacje, porównujemy się do innych i czerpiemy z głębokiej studni wiedzy" powiedział nam Paweł Oracz, jeden z najlepszych trenerów personalnych w Polsce, którego spotkamy na konwencji wspólnie z promotorami franczyzowego konceptu Dream Body EMS (www.dreambody.studio). Paweł przygotuje wykład na temat profesjonalnej implementacji bezprzewodowego systemu EMS do treningu personalnego.

"Konwencja Eu4ya to swoiste must have każdego profesjonalisty: trenera personalnego, menadżera, promotora oraz miłośnika fitnessu", dodaje Paweł Oracz. Link do zapisów na wydarzenie znajdziecie na www.rejestracja.euforya.pl