Pobiegnij w Łodzi już 13 września z załogą ekspertfitness.com i pomóż Marcinowi

 

C0680691 51F1 4D27 954D 18CAC8E85C7B

Załoga ekpertfitness.com na czele z Adamem i Błażejem, pobiegnie w niedzielę 13 września w łódzkim BIEGU ŻYCIA dla MARCINA. Dołącz do biegu i wesprzyj Marcina w walce z chorobą, rakiem trzustki.

10D556C4 00D4 4E81 B964 AC5E1E6D8D20 

Załoga ekspertfitness.com zaprasza pisząc:

Marcin jest kierownikiem naszego magazynu, naszym kolegą, to wyjątkowy człowiek, któremu chcemy pomóc w walce z bezwzględnym przeciwnikiem!

Chcielibyśmy, aby jak największa ilość osób przyłączyła się do zbiórki, dlatego nasi biegacze będą szerzyć link do zrzutki (na ich koszulkach będzie znajdować się QR kod oraz adres internetowy), chcielibyśmy także zainteresować tą inicjatywą Państwa, aby ta wiadomość dotarła jak najdalej.

W tym momencie zostalo kilka ostatnich dni zbierania środków finansowych, myśl jaka nam przyświeca, to "finiszujemy razem". Każdy może tego dnia pobiec gdziekolwiek, jakikolwiek dystans, i wpłacić dowolną sumę na konto zbiórki. Nie trzeba być takim długodystansowcem jak koledzy z ekspertfitness.com, którzy wystartują w biegu na 62 km, żeby pomóc :) Można pobiec 100 metrów z myślą o Marcinie i wpłacić jakąkolwiek kwotę, ponieważ każda pomoc jest w tym momencie absolutnie bezcenna!

 

link do zrzutki: https://zrzutka.pl/leczenie-raka-trzustki 

 

Błażej i Adam, o których mowa, a także inne osoby, które już teraz zadeklarowały przyłączenie się do nas, wystartują w niedzielę o 8:00, ich bieg zajmie około 4 godziny

"Postanowiliśmy biec łącznie 62 km w kółko w Parku na Zdrowiu, aby wspomóc naszego kolegę na finiszu zbiórki 62 tysięcy na operację nano knife i zachęcić inne osoby, aby finiszowały razem z nami. Nie musisz być takim wariatem jak my, możesz dołączyć do nas na dowolnym dystansie, możesz także pobiec w tym dniu gdziekolwiek indziej, jakikolwiek dystans z myślą o Marcinie i wpłacić dowolną kwotę.
Bądźmy z Marcinem razem ramię w ramię w jego walce! 
 
Walczymy o pieniądze na operację nano knife dla Marcina, pomóż nam na finiszu zbiórki: 

https://zrzutka.pl/leczenie-raka-trzustki 

 

link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/9CpkKTtsW

 

mapka i dane adresowe łódzkiego biegu:

Park Zdrowie - aleja Generała Gustawa Orlicz-Dreszera

Spotykamy się o 7:40 obok strzelnicy. START o 8:00.

Będziemy mieć na sobie koszulki z QR code - który będzie linkować do strony zrzutki dla Marcina:

https://zrzutka.pl/leczenie-raka-trzustki

347D4C07 D95E 43A1 8269 A1512AFBA7D1