Polska Federacja Fitness ogłasza Narodowy Tydzień Fitness pod swoim patronatem.


11DDA28E 31B0 4B77 AFF9 DA283C2444AE


Polska Federacja Fitness ogłasza Narodowy Tydzień Fitness pod swoim patronatem. PFF zachęca kluby do dołączenia się do akcji, która już za miesiąc (19-26 października) 

 

Poniżej treść komunikatu ze strony Facebook PFF: 

"Celem akcji jest aktywizacja polskiego społeczeństwa oraz edukacja w ramach korzyści płynących z aktywności fizycznej. Inspiracje czerpaliśmy z wielu innych organizacji, takich jak Fitness Industry Council of Canada, Fitness Australia, IHRSA czy wymieniona już wyżej EuropeActive.

Na czym będzie polegać Narodowy Tydzień Fitness ?

W dniach 19.10.2020 - 26.10.2020 wszystkie zgłoszone obiekty i kluby fitness udostępnią swoje obiekty na zasadzie "drzwi otwartych" [np. podobny model, jak "Noc Muzeów"].

Na osobnej stronie wydarzenia, która będzie niebawem opublikowana, każdy potencjalny użytkownik będzie miał możliwość sprawdzenia, jakie lokalizacje w jego otoczeniu dołączyły do programu. Następnie, wygeneruje Voucher [specjalny wzór], który będzie zobowiązany okazywać w czasie trwania Narodowego Tygodnia Fitness w każdym obiekcie, celem weryfikacji wpływu całej akcji na ruch w klubie czy obiekcie.

NTF będzie promowany w największych mediach w Polsce, które do tej pory współpracują z PFF. Cała akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem wielu podmiotów z naszego sektora i nie tylko, które postanowiły dołączyć do akcji w postaci partnerów medialnych czy sponsorów wydarzenia, aby osiągnąć jak największy zasięg. Inicjatywa będzie posiadała również wsparcie Ministerstwo Sportu.

Aby dołączyć do wydarzenia oraz uzyskać szczegółowe informacje o całej akcji, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PFF dostarczy wszelkie wzory materiałów graficznych gotowych do druku oraz całą identyfikację wizualną [również w wersji do druku] dla wszystkich obiektów, które dołączą do akcji.

Narodowy Tydzień Fitness będzie idealną okazją, aby po raz kolejny pokazać, że #RazemMożemyWięcej oraz że zawsze będziemy #SilniejsiRazem. Liczymy Na Was !"

 

 

 

*materiał partnerski

Bez nazwy 1