Karolina Rybicka - wygrała walkę z nadwagą, teraz będzie pomagać innym we własnym studiu Dream Body EMS w Stalowej Woli

Pokonała swój problem z wagą, a teraz będzie wspierać innych w walce z nadprogramowymi kilogramami. Karolina Rybicka, która na początku stycznia otworzy swoje studio Dream Body EMS w Stalowej Woli, wie bardzo dużo na temat nadwagi, ponieważ sama przez wiele lat borykała się z nadmierną masą ciała. Udało jej się zgubić ponad 50 kilogramów. Jak sama mówi:

-Chciałabym teraz pomagać takim osobom jak ja.

Karolina Rybicka, wyznaje, że jej historia jest dość przykra. Podkreśla, że do niekorzystnego dla zdrowia stanu doprowadziła się sama, unikając aktywności i fizycznej i diety. Jak mówi, na jej przemianę złożyło się kilka czynników. Jednym z impulsów było jej dziecko, które zauważało, że jego mama ma problemy z wykonywaniem prostych czynności i szybko się męczy. Karolina Rybicka postanowiła zmienić swoje życie i zadbać o zdrowie. Zaczęła przygodę z aktywnością fizyczną i zmieniła styl życia. Jak wyznaje, bardzo lubi biegać i robi to od trzech lat. Zaczynała od krótkich dystansów, teraz pokonuje długie. Do biegania dołączyła trening siłowy, a teraz trening Dream Body EMS.

Karolina Rybicka przyznaje, że nie wierzyła na początku w skuteczność tego rodzaju treningu i podchodziła do niego sceptycznie. Wszystko zmieniło się, kiedy wypróbowała trening Dream Body EMS na własnej skórze. Jak podkreśla:

-Zapraszam teraz moich klientów i klientki by najpierw sprawdzili i przetestowali trening na sobie. Dzięki temu zobaczą, że może dać fajny efekt i pomaga zaoszczędzić czas.

Jak sama mówi, teraz ma zupełnie inny stosunek do elektrostymulacji i bardzo poleca ten rodzaj treningu. Podkreśla również różnice, które dostrzega między treningiem Dream Body EMS a tradycyjnym.

-Po tradycyjnym treningu człowiek jest zmęczony, najchętniej by się położył, odpoczął i nic już nie robił. Po treningu Dream Body EMS ma się wrażenie, że wyszło się z salonu masażu. Nie ma strasznego zmęczenia, jest dobre samopoczucie, zrelaksowanie, odprężenie. A w dodatku się poćwiczyło.

Wśród efektów, które przynosi korzystanie z treningów Dream Body EMS, wymienia: redukcję cellulitu, poprawę wyglądu skóry, zmniejszenie bólu stawów, redukcję tkanki tłuszczowej. Podkreśla także, że tego typu trening nie niesie ze sobą ryzyka kontuzji, a dodatkowo pobudza do pracy 8 grup mięśniowych jednocześnie, w tym mięśnie głębokie, które są trudne do pobudzenia w trakcie standardowego treningu.

Dzięki zmianie swojego życia i zainteresowaniu aktywnością fizyczną, Karolina Rybicka rozwinęła swoje kwalifikacje i zdobyła uprawnienia trenera personalnego. Szczególną sympatią darzy kettlebell. Karolina Rybicka jest instruktorką kettlebell i członkinią stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Jak podkreśla, zamierza wprowadzić kettlebell do prowadzonych przez siebie treningów Dream Body EMS. Uważa, że ten sprzęt - kettlebell- jest niedoceniany, a pozwala na bardzo ciekawe i skuteczne ćwiczenia.

-Myślę, że klientki docenią tę kulkę tak jak i ja.

Komu poleca trening Dream Body EMS?

-Wszystkim, nie ma znaczenia wiek. Ale najbardziej polecam ją ludziom, którzy do tej pory nic nie robili i siedzieli na kanapie tak, jak ja kiedyś. Elektrostymulacja świetnie zastępuje tradycyjny trening na siłowni, można dzięki niej bardzo dużo osiągnąć.

Studio prowadzone przez Karolinę Rybicką zostanie oficjalnie otwarte na początku stycznia.

 

Karolina Rybicka przed i po przemianie:

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem własnego studia według franczyzowego konceptu Dream Body EMS skontaktuj się z promotorem:

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: 781 501 511