myoFX EMS - bezprzewodowa technologia EMS dla świadomych trenerów.

Bezprzewodowy system myoFX EMS (www.myofxems.pl) charakteryzuje się najbardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. System myoFX EMS wykorzystywany jest zarówno do treningów fitness jak i do realizacji celów rehabilitacyjnych czy estetycznych. myoFX EMS pomaga szybko i łatwo osiągnąć pożądane i widoczne rezultaty. Dzięki treningom z wykorzystaniem bezprzewodowego systemu myoFX EMS można spalać tkankę tłuszczową, modelować mięśnie oraz doskonalić swoją siłę, kondycję oraz sprawność fizyczną a także poprawić jakość skóry. 

 

Wielu trenerów, korzystających z systemu, podkreśla możliwości, jakie otwiera przed nimi bezprzewodowość sprzętu. Dzięki braku kabla, trenujący może swobodnie wykonywać ćwiczenia i wykorzystywać w ich trakcie różnorodne akcesoria fitness. Dodatkową zaletą sprzętu jest jego mobilność. Urządzenie jest niewielkie, ergonomiczne i waży niewiele ponad 300g. Żywotność akumulatorów jest długa. Korzystający z treningów wykorzystujących myoFX EMS mają do dyspozycji wiele rozmiarów kamizelek, które składają się z dwóch części: górnej i dolnej, a ich rozmiar można dopasowywać przy pomocy pasków. Wszystkie dane i ustawienia dotyczące trenującego są zapisywane w pamięci systemu, dzięki czemu nie ma potrzeby wprowadzania ich przy kolejnym treningu. 

Co można osiągnąć dzięki treningowi z użyciem myoFX EMS?

Uwagę zwraca przede wszystkim bardzo krótki czas trwania treningu z wykorzystaniem systemu myoFX EMS, pełna, kompletna sesja treningowa zajmuje bowiem jedynie 20 - 25 minut. Specjaliści polecają wykonywanie ćwiczeń z systemem myoFX EMS 2 razy w tygodniu. Dzięki takiemu treningowi można: wymodelować mięśnie, zredukować tkankę tłuszczową, zwiększyć masę mięśniową, rozwinąć swoją siłę, wzmocnić całe ciało, ulepszyć kondycję, poprawić krążenie krwi, walczyć z dolegliwościami wynikającymi z siedzącego trybu życia, stymulować produkcję hormonów odpowiadających za regenerację, podnieść poziom energii, a co za tym idzie, jakości życia. Wielu użytkowników systemu myoFX EMS wśród zalet wylicza również poprawę snu i szybszą regenerację mięśni. Wiele kobiet podkreśla także ujędrnienie skóry i redukcję cellulitu.

 System myoFX EMS wykorzystywany jest także do rehabilitacji. Dzięki temu, że podczas ćwiczeń z użyciem myoFX EMS obciążenia nie są wymagane, trening mogą wykonywać ludzie, którym urazy, kontuzje czy ogólny stan zdrowia nie pozwalają na klasyczne ćwiczenia. Elektrostymulacja mięśniowa redukuje stany zapalne i łagodzi napięcia mięśni i stawów.  

 

Kontakt do dystrybutora myoFX EMS w Polsce:

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: 781 501 511

wejdź na www.myofxems.pl