HMS prezentuje katalog na sezon 2020

Marka HMS udostępniła na swojej stronie nowy katalog, w którym zaprezentowana została oferta na sezon 2020. Przedstawiona w katalogu kolekcja jest dedykowana klubom fitness i siłowniom, nie wyklucza jednak zakupu na użytek domowy. Na ponad stu stronach znajdziemy: schody treningowe, bieżnie elektryczne, rowery i orbitreki, suwnice, wioślarze, stepy, maty, piłki do jogi i balansowania, wałki i piłki do masażu, gumy treningowe, skakanki, sprzęt do treningu cross, łańcuchy, sztangielki, gryfy, akcesoria do gryfów, talerze, pasy treningowe, klatkę crossfit, hantle, kettlebells, stojaki i uchwyty do wyciągu.

Szczególną uwagę zwraca szeroka oferta bieżni komercyjnych, które charakteryzują się mnogością funkcji, wysokimi parametrami i dużymi mocami. Moc tych bieżni pozwala na osiągnięcie prędkości 24km/h, co, jak podkreślają przedstawiciele firmy, nie jest typowe dla bieżni z tego segmentu cenowego. W katalogu pojawiły się także dwie bieżnie spinningowe, napędzane siłą mięśni użytkownika, które pozwalają na sprint w warunkach indoor.

Na stronach katalogu gości również nowa seria marki HMS -  Electro. W jej skład wchodzą: rowerek, rowerek poziomy oraz orbitrek. W serii Electro klient ma możliwość dodania do sprzętu akcesoriów, zamówienia modyfikacji komputera, zamontowania łącza USB, głośników i wprowadzenia możliwości odtwarzania muzyki. W sprzęcie tym można również zamontować wentylator chłodzący użytkownika. Czas oczekiwania na produkt po dokonaniu modyfikacji wynosi około trzech miesięcy.

W katalogu pojawiły się też mniejsze akcesoria do fitnessu, w tym szeroka oferta gum oporowych, która została poszerzona o gotowe zestawy power bandów. Zestawy takie umożliwiają duży zakres kompleksowych ćwiczeń niezależnie od poziomu zaawansowania użytkownika. Sprawdzą się w różnych rodzajach treningów, nadają się do ćwiczeń rozciągających, siłowych i cardio.

W prezentowanej ofercie znajduje się pełna gama gryfów o bardzo dużych obciążeniach, z których najmocniejszy może udźwignąć 1100 kilogramów.
Produkty z katalogu są dostępne u dystrybutorów marki, którzy działają na terenie Polski, a także Litwy, Łotwy, Ukrainy, Rosji, Niemiec, Czech i Słowacji. W przygotowaniu jest katalog konsumencki, który ukaże się w ciągu tygodnia. 

 

Marka HMS jest obecna na polskim rynku od 2000 roku. HMS należy do spółki ABISAL, która powstała w 1990 roku w Bytomiu.

 

Zdjęcia pochodzą z katalogu HMS dostępnego tutaj