Dream Body Kraków Petrażyckiego - studio prowadzone przez pasjonatki snowboardu

Krakowskie studio Dream Body EMS przy ulicy Leona Petrażyckiego działa od października tego roku. Jak powiedziała nam Joanna, właścicielka studia, zainteresowanie placówką pojawiło się jeszcze przed jej otwarciem.

-W okolicy nie było innego studia oferującego trening EMS. Najbliższe było około 13 kilometrów dalej. Wieść rozniosła się pocztą pantoflową. Widocznie region potrzebował tego rodzaju miejsca.

W studiu Dream Body EMS Kraków Petrażyckiego trenować można pod okiem wykwalifikowanej Dominiki, która ukończyła studia licencjackie na kierunku fizjoterapia, obecnie kształci się nadal na studiach magisterskich. Dominika jest byłą zawodniczką kadry narodowej w snowboardcrossie. Zdobyła mistrzostwo Polski seniorów i dwukrotnie juniorów. Startowała też regularnie w pucharach Europy. Zamiłowanie do snowboardowego szaleństwa podziela również właścicielka studia.

Co skłoniło Joannę do założenia studia Dream Body EMS?

Joanna wyjaśnia, że na ogłoszenie dotyczące franczyzy Dream Body EMS natknęła się w internetowym artykule. Tym, co najbardziej ją przekonało, był kontakt z właścicielem franczyzy - Michałem Solarzem. Jak podkreśla, żadna z innych firm nie gwarantowała franczyzobiorcom takiej opieki jak Dream Body EMS.

-Michał był ze mną od początku i nadal jest, to mnie motywuje.

Joanna związana jest z fitnessem od 5 lat, jak przyznaje, wcześniej brała udział w treningach EMS, ale w innym formacie. Stwierdza, że poprzednia formuła nudziła ją, a trening, który przeprowadzono dla niej w studiu Dream Body EMS Nowosolna, ostatecznie ją przekonał.

-Trenerka Angelika Wasilewska używała podczas treningu różnych sprzętów fitness, dzięki temu trening był dużo ciekawszy.

Dodaje również, że jest osobą zapracowaną, dla której trening Dream Body EMS jest idealnym rozwiązaniem, bo pozwala jej oszczędzić czas. Zapytana o efekty treningu, jako pierwszy wymienia ujędrnienie skóry i poprawę jej kondycji.

Joanna docenia również zaplecze szkoleniowe, które oferuje Dream Body EMS. Uważa, że Sebastian Goszcz, który współpracuje z Dream Body EMS, jest najlepszym szkoleniowcem w branży fitness. Przyznaje, że korzysta z jego wskazówek, a udział w szkoleniach przez niego prowadzonych napełnia ją niesamowitą energią i inspiruje. Podkreśla, że franczyza Dream Body EMS oferuje, według niej, największe wsparcie szkoleniowe.

Studio prowadzone przez Joannę znajduje się w Krakowie przy ulicy Leona Petrażyckiego 64.

Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem własnego studia według franczyzowego konceptu Dream Body EMS skontaktuj się z promotorem:

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 781 501 511