Trener personalny i bezprzewodowa technologia EMS 

22B97181 8A0F 473F 95AA 35099CE31D1C
 
Trener personalny to zawód misyjny. Każdy z nas chciałby trafić do trenera, który właśnie w taki sposób podchodzi do swojego zajęcia. Trener personalny to wszechstronnie wykształcona persona, która potrafi wykorzystywać nowoczesną technologię do pracy z podopiecznym . Trener personalny to nie tylko włączacz i wyłączacz systemu, to również fachowiec z wielu dziedzin zawodu i niekwestionowany autorytet.
 
Takie podejście do treningu w studiach EMS od początku istnienia prezentuje franczyzowa sieć Dream Body EMS (www.dreambody.studio). Wieloletnie doświadczenie na rynku fitness założyciela sieci Dream Body EMS oraz liczne kontakty z uznanymi trenerami w Polsce i na świecie pozwoliły wypracować model kompletny, prawdziwy i blisko człowieka. 
 
 
Chcemy aby przy urządzeniach w studiach sieci Dream Body EMS stali prawdziwi fachowcy, którzy nie ograniczają swojego warsztatu do jednego elementu i nie podpierają się planszą z wyrysowanymi zestawami ćwiczeń lub nie daj Boże awatarem - mówi Michał Solarz, założyciel Dream Body EMS. 
 
Dla nas kluczowe jest wszechstronne wykształcenie a bezprzewodowa technologia ma być wyróżnikiem na rynku i dawać przewagę konkurencyjną w mieście pełnym fitnessowych ofert - dodaje Solarz. 
 
7849C1D1 5F66 4793 A3D9 C2F475E302A0
 
Sieć Dream Body EMS stawia na liczne szkolenia marketingowo sprzedażowe. 
 
Ścisła współpraca z jednym z najbardziej rozpoznawalnych trenerów sprzedaży w fitness, Sebastianem Goszczem z Espresso Fitness Business Solutions, jest stałym elementem szkoleniowym naszego formatu - informuje Michał Solarz. 
 
Każdy partner sieci rozpoczyna swoją drogę od indywidualnego spotkania szkoleniowego z Sebastianem jeszcze przed otwarciem studia. Na późniejszym etapie organizowane są regularne spotkania szkoleniowe, które odbywają się przynajmniej raz na kwartał dla całej grupy. 
 
 
Sieć Dream Body EMS współpracuje z wieloma podmiotami na polskiej scenie fitness. 
 
Jesteśmy dumni z naszej ścisłej współpracy z ekspertfitness.com oraz Naomi Fitness Design - podkreśla Solarz. 
 
Sieć wyposaża studia partnerskie w sprzęt uzupełniający marki tiguar, TRX, BOSU oraz bramę Naomi Fitness dla Dream Body przekazując franczyzobiorcom duże zniżki wypracowane przez lata dobrej współpracy z partnerami. 
 
DB9A3CB9 6246 40F3 A7ED F5D0E7BA2B2B

 
Sieć Dream Body EMS jest pierwszą franczyzową siecią studiów treningowych z technologią EMS w Polsce. Całkowity koszt przystąpienia do systemy zamyka się w kwocie średnio około 65 000 - 80 000 zł. Urządzenia emsFX (www.emsfx.pl), w które wyposażani są franczyzobiorcy można wziąć w leasing.
 
Jesteśmy siecią dla świadomych i wykształconych trenerów personalnych oraz inwestorów stawiających na jakość treningową i rozwój, podkreśla na koniec Michał Solarz, zapraszając wszystkich zainteresowanych do bezpośredniego kontaktu: mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 781 501 511

 

*materiał partnerski

 

 

Bez nazwy 1