ZNOWU RAZEM, ZNOWU W BIEGU - akcja marki tiguar zakończona

 

5A56B82B D1A2 4B4A 97C8 07E69B14BF06

Do centrum rehabilitacji Znowu w Biegu, działającym przy fundacji Poland Business Run, trafił sprzęt ufundowany przez markę tiguar w ramach akcji #COMEBACKchallenge.

Wraz z odmrożeniem branży fitness 6 czerwca 2020 marka tiguar rozpowszechniła #COMEBACKchallenge, czyli wyzwanie polegające na podzieleniu się swoją radością z powrotu do klubów fitness. Do wyzwania nominowane były kluby fitness, studia treningu, trenerzy i klienci klubów, którzy nagrywając swoje filmiki i publikując je w mediach społecznościowych mówili o tym, czego najbardziej brakowało im w trakcie lockdownu. gdy możliwe były jedynie treningi w domach. 

Oprócz dzielenia się radością akcja miała za zadanie przekazanie sprzętu Fundacji Poland Business Run, która jest organizatorem ogólnopolskiego biegu sztafetowego środowisk biznesowych odbywającego się co roku w największych polskich miastach.

11CC8346 C692 4EAE A690 2C524EDC9D20

- W Business Run biorę udział od 2016 roku i idea działań prowadzonych przez Fundację jest mi bardzo bliska – mówi Błażej Bębenista, dyrektor sprzedaży ekspertfitness.com.

Nawiązaliśmy kontakt z Poland Business Run w kwietniu tego roku, przedstawiając kilka pomysłów na wspólne działania. I od tego momentu mam poczucie, że jesteśmy bliżej „centrum czynienia dobra” jakim jest Fundacja. Dlatego w ramach rozpowszechniania akcji #COMEBACKchallenge postanowiliśmy wesprzeć ich działalność, przekazując sprzęt, który trafiając do centrum rehabilitacji pomoże podopiecznym fundacji w powrocie do zdrowia. Oprócz tego nasz team pobiegnie oczywiście także w tegorocznej sztafecie charytatywnej Poland Business Run, która w zmienionej formule odbędzie się we wrześniu. - dodaje.

Centrum rehabilitacji Znowu w Biegu działające w Krakowie specjalizuje się w kompleksowym wsparciu osób po amputacji, a środki zbierane przez Fundację Poland Business Run przeznaczane są na wsparcie osób z niepełnosprawnością ruchową poprzez dofinansowanie protez kończyn, sprzętu medycznego i rehabilitacji, a także turnusów terapeutycznych w krakowskim centrum.

 

Link do przykładowego filmu #COMEBACKchallenge https://www.facebook.com/watch/?v=250307663084803

 

*materiał partnerski

 

Bez nazwy 1