Rada Dialogu Branżowego oraz PFF rozpoczynają cykl spotkań branżowych. Najbliższe w Łodzi już 16 lipca.

6B134105 CB3E 404B 8E6A 50B90F31AB9D
Polska Federacja Fitness wraz z powołaną niedawno Radą Dialogu Branżowego rozpoczyna cykl spotkań branżowych w ramach akcji #silniejsirazem. Pierwsze spotkanie cyklu już w najbliższy czwartek w Łodzi o godzinie 12:00 w Saturn Fitness w Manufakturze. 
 
Poniżej treść komuniakty PFF:
 
Mamy ogromną przyjemność zakomunikać, że od następnego tygodnia rozpoczynamy zapowiadany wcześniej cykl spotkań w ramach Polskiej Federacji Fitness oraz powołanej przez PFF Rady Dialogu Branżowego. Spotkania będą miały na celu rozpoczęcie dyskusji na temat obecnej sytuacji na rynku - nie związanej tylko i wyłącznie z kwestiami dot. COVID-19 oraz wszelkimi rozwiązaniami i działaniami, które, jako branża, możemy podjąć. Od początku wychodziliśmy z jednego założenia - #SilniejsiRazem. Więc idąc za ciosem - tylko RAZEM możemy podjąć skuteczne działania mające na celu polepszenie sytuacji naszego sektora.
Szczegóły dot. spotkania poniżej:
📍 Gdzie:
Saturn Fitness Manufaktura
[CH MANUFAKTURA]
📅 Kiedy: 16.07.2020 [Czwartek]
🕕 Start: 12:00 - 15:00
📝 Zapisy: Liczba miejsc ograniczona !
👉 Ważne: Spotkanie skierowane jest do właścicieli oraz zarządzających klubami fitness oraz innymi obiektami sportowymi.
Spotkanie będzie podzielone na 2 części, w których będziemy omawiać szczegółowo obecną sytuację rynkową oraz czego możemy się spodziewać w nadchodzących miesiącach. Porozmawiamy również o rozwiązaniach, jakie proponujemy oraz przedstawimy wnioski z szerokich analiz dotychczasowego rynku fitness w Polsce.
Zaproszenie na w/w spotkanie kierujemy do obiektów z całej Polski. Z racji ograniczonej ilości miejsc oraz dużego zainteresowania jeszcze przed publikacją w/w informacji, bardzo prosimy o wysłanie informacji o chęci uczestnictwa na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na wszelkie pytania dot. w/w cyklu spotkań chętnie odpowiemy. Zapraszamy do kontaktu pod poniższymi numerami telefonów:
+48 698 111 545
+48 608 302 604
+48 602 745 347
+48 509 838 378
O kolejnych terminach oraz miejscach następnych spotkań będziemy informować na bieżąco. Jeśli ktokolwiek z Was będzie chciał wesprzeć nas w organizacji spotkań w swoim regionie, będziemy wdzięczni za każde wsparcie. #SilniejsiRazem
 
*materiał partnerski
 
 

Bez nazwy 1