Dobrze, że jesteś! – MultiSport promuje powroty do treningów w obiektach sportowych

7A9346F8 765E 4BCB ADB4 68868B3B5CA6

 

Swoje home-made hantle… możesz już wypić. W ramach kampanii edukacyjno-wizerunkowej marka MultiSport przypomina, że jej użytkownicy mogą już odłożyć domowe sprzęty, z którymi ćwiczyli w okresie izolacji, i powrócić do treningów w obiektach sportowo- rekreacyjnych. Kampania zachęca również do udziału w wakacyjnej grywalizacji, premiującej aktywność fizyczną.

Z powodu pandemii  miłośnicy aktywności fizycznej  przez ponad dwa miesiące ćwiczyli online, zamieniali mieszkania w sale treningowe, a profesjonalny sprzęt sportowy zastępowali przedmiotami codziennego użytku. Dziś domowe treningi mogą zejść na dalszy plan, ustępując miejsca aktywności w obiektach sportowych. Bezpieczny powrót klientów do tradycyjnych treningów wspierać będzie kampania MultiSport Dobrze, że jesteś!

-Naszym celem jest przekazanie użytkownikom praktycznych informacji, które ułatwią im zdrowy i komfortowy powrót do ulubionych aktywności w obiektach sportowo-rekreacyjnych, a także budowanie społecznej świadomości na temat bezpieczeństwa i zasad sanitarnych obowiązujących w tych obiektach. Wierzymy, że kampania wpłynie pozytywnie na decyzje Polaków dotyczące powrotu do treningów w obiektach sportowo-rekreacyjnych oraz wesprze partnerów Programu MultiSport w promowaniu ich oferty – mówi Wojciech Szwarc, członek Zarządu Benefit Systems.

W ramach kampanii Dobrze, że jesteś! zaplanowane zostały działania reklamowe i komunikacyjne. 

0779DD3F 5B96 40B6 AA9A E2606911A624

O ponownej możliwości korzystania z obiektów sportowo-rekreacyjnych przypomną użytkownikom  humorystyczne kreacje, bazujące na wizji aktywności z czasu społecznej izolacji, które są podstawą wakacyjnej kampanii Dobrze, że jesteś!. Projekt prowadzony będzie na przełomie lipca i sierpnia w  kanałach online na poziomie ogólnopolskim, jak i lokalnie w przestrzeni miejskiej. Kreacje statyczne pojawią się m.in. na ulicach Warszawy, a ich animowane wersje będzie można zobaczyć na ekranach w Metrze. 

Animacja: https://vimeo.com/438175536/9c317c941d

Home-made hantle na Olx

W serwisie aukcyjnym Olx miłośnicy aktywności fizycznej, poszukujący akcesoriów sportowych, znajdą „oferty sprzedaży” m.in. domowego sparing-partnera oraz home-made hantli w postaci butelek z wodą. 

Ćwicz bezpiecznie i tak, jak lubisz

Wszystkie działania reklamowe kierują odbiorców na dedykowaną akcji stronę internetową: https://www.kartamultisport.pl/dobrze-ze-jestes/ , gdzie dostępne są informacje dotyczące: 

  • bezpieczeństwa sanitarnego w obiektach sportowo-rekreacyjnych, 
  • Letniej Gry MultiSport i nagród, które można uzyskać za zebrane podczas aktywności fizycznej punkty, 
  • treningów i zdrowego odżywiania, w tym materiały eksperckie i profesjonalne konsultacje online z trenerami i dietetykami, które ułatwią zdrowy powrót do regularnej aktywności fizycznej. 

 

 

*materiał partnerski

 

 

Bez nazwy 1