...i nagle przyszedł 2020! Podsumowanie "brutalnego" roku przez Izabelę Ciechalską z Fitness Music Polska

izace1

Izabela Ciechalska z Fitness Music Polska podsumowuje rok 2020, który był wyjątkowo brutalny dla większości podmiotów związanych z branżą fitness. Okazuje się, że czas pandemii i kolejnych lockdownów podkopał stabilne korzenie, na których wyrosła najbardziej rozpoznawalna marka muzyczna branży fitness w Polsce. Było to jednak inspiracją do kolejnych działań i rozszerzenia oferty o nowe obszary i branże. 

6E69FDF3 38F4 46D9 BA53 3522E914DE51 4 5005 c

 

Michał Solarz:  Końcówka roku zawsze skłania do podsumowań. Jak Ty  podsumujesz rok 2020 ?

 

Izabela Ciechalska: Fitness Music działa w branży od ponad 20 lat. Rozwinęliśmy z powodzeniem wiele gałęzi w oparciu o nasze kompetencje, aby biznes był stabilny. 

I nagle przyszedł 2020 r. 

Do podsumowań potrzeba zimnej głowy i perspektywy czasu.

Liczby jednak nie kłamią i widzę, że żaden z naszych dotychczasowych produktów nie oparł się kryzysowi. Jesteśmy wraz z naszymi fitnessowymi klientami w potrzasku. 

Mam niespożytą kreatywność, ale brakuje mi już motywacji i wewnętrznej siły, aby stawiać czoła bezsensowym decyzjom w stosunku do branży sportowej i fitness.

 Dlatego podjęłam decyzję o poszerzeniu oferty na inne branże. Wszystko działo się w tempie przyspieszonym, ale dziś mogę ocenić, że mój zespół stanął na wysokości zadania i na 1.11.2020 byliśmy gotowi na nowe.

 W czerwcu podpisaliśmy umowę z amerykańskim dostawcą softwear na Telewizję digital signage dla fitness klubów https://powermedia24.online/,  który okazał się świetnym produktem dla salonów samochodowych, klinik medycyny estetycznej, beauty. To był pierwszy krok do wyjścia z ofertą poza branżę fitness. 

Kosztowało nas to ogrom pracy przygotowawczej, ponieważ oferta od początku była wdrażana dla polskiego i angielskojęzycznego klienta.

 Mamy dziś rozwiązania jako jedyni w Polsce i śmiem twierdzić, że chyba również w Europie, do bardzo nowoczesnego wykorzystania ekranów telewizyjnych w biznesie. Połączenie tradycyjnego, interesującego przekazu oraz social mediów , pełna automatyzacja, pełna mobilność. Ogłaszam więc koniec ery tradycyjnego wykorzystywania telewizji, która jest już w biznesie passe. Końcówka roku oraz analiza kosztów to najlepszy czas na wprowadzenie zmian.

 Firmy, które sprzedają nowe rozwiązania swoftwerowe wiedzą, że bycie pierwszym na rynku polskim nie jest łatwym chlebem. My bierzemy to na klatę i przebijamy się przez mur polskiego myślenia.

 Niepewna sytuacja w branży fitness ponownie przyspieszyła nasze decyzje, które leżały w szufladzie i czekały na swój czas. W listopadzie uruchomiliśmy dla wszystkich branż, olbrzymi projekt radia-24.online Royalty Free https://powermedia24.online/radio-24/ . Każda firma teraz, dzięki nam, może nastroić swoich klientów, pracowników i biznesy. 

 Muszę tu zaznaczyć, że skompilowanie playlist, aby się pod nimi podpisać i wyróżnić kosztowało nas mnóstwo godzin pracy. Osobiście przesłuchiwałam i akceptowałam każdy utwór do 10 nowych kanałów wyselekcjonowanych 60 gatunków muzyki, które już działają i są sprzedawane z dobrym rezultatem. Nasi klienci nie kupują od nas produktu, aby mieć podkładkę. Są mile zaskoczeni jakością ,wyczuciem klimatu i ceną. Oczywiście fitnessowi klienci zyskują przy okazji , bo dziś mają 13 kanałów w cenie 6.

 Współpraca z największymi dostawcami i deweloperami treści i muzyki daje nam nieograniczone możliwości . Eksplorujemy nowe branże, co nas bardzo rozwija i daje nadzieję na przetrwanie. Wywodzimy się z branży gdzie relacja z klientem i etyka jest podstawą biznesu. Już widzę, że nasi nowi klienci, są mile zaskoczeni jakością obsługi. My fitnessowcy z krwi i kości naprawdę jesteśmy wyjątkowi. 

 Poszliśmy za ciosem i postanowiliśmy skompletować naszą ofertę w zakresie marketingu sensorycznego W grudniu nawiązaliśmy współpracę z amerykańskim producentem naturalnych zapachów dla biznesu doTerra i 22 grudnia ruszył projekt Happy Aroma 

https://powermedia24.online/happy-aroma/

 Teraz możesz kupić u nas muzykę, TV oraz piękny zapach, który będzie wyróżniał twoją firmę. Magda, nasza specjalistka od olejków zapachowych, wspiera nasz team na tym polu i jest gwiazdą.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy dbają o swoich klientów i siebie. Czasy elektrycznych odświeżaczy powietrza uważam za zamknięte. 

 

Ilość nowych działań jest imponująca. Skąd te pomysły ? Jaki masz klucz w doborze partnerów ?

 

Brak sił witalnych na szczęście nie wyłączył mojej głowy. 

Mój team był i jest moim największym wsparciem. 

Przez wiele lat byłam trenerem i choreografem ; tam mogłam spożytkować swój twórczy niepokój. Teraz przekładam go na rozwój Fitness Music Power Media. Czasami mam mały smętek, że nie stoi za mną wielki inwestor, który każdy mój pomysł, przekłułby w natychmiastowy sukces. Mi zabiera to trochę więcej czasu, ale jedząc małą łyżeczką można degustować efekty. 

A co do pomysłów, to powinieneś wiedzieć, jako osoba tworząca muzykę, że w niektórych głowach jest taki wieczny niepokój, a głowę rozsadzają pomysły. W moim przypadku, ktoś tylko musi je  zrealizować technicznie.

 Odnośnie doboru partnerów biznesowych klucz jest banalnie prosty ; jeśli w trakcie rozmów widzę pasję, wiem, że warto spróbować, a może raczej zaryzykować. Oczywiście, biznes można położyć na pasji, ale bez ryzyka nie ma zabawy. Kiedy wybieramy oferenta oprócz oceny produktu, podświadomie analizuję sposób prezentacji. Tak było w przypadku Johna z its’Relevant TV. Zachwyciła mnie nie tylko oferta, urzekła mnie jego ogromna miłość i pasja do tego co sam stworzył i rozwijał. 15 lat pracował w YouTube i branży IT i postanowił zaryzykować, dla realizacji swoich pomysłów. Wiem, że wiele ryzykuję takim podejściem. Zastanawiasz się pewnie co bym zrobiła, gdyby miał kiepską ofertę ?

 Magda HappyPolka to kolejna osoba, która weszła do kooperacji z nami prawie z biegu. To, że wie o zapachach wszystko, przypieczętowało tylko naszą współpracę. Jest wizażystką, osobą niezwykle wrażliwą artystycznie , opowiadając o zapachach unosi się nad ziemią. Sama ich nie produkuje, ale mieć takiego freaka w zespole to ogromna frajda. 

 Spotykanie takich ludzi to składowa poszukiwań, przypadku, pracy ….. szczęściu trzeba czasami pomóc.

 

Brzmi to bardzo dobrze

 

Tak, brzmi i czyta się to rewelacyjnie, ale za tym stoi ogrom pracy, stresu a przed nami, orka na ugorze z nadzieją na sukces. Dystansując się od problemów można z ekscytacją czekać na poniedziałek : nienormalne czasy, nieprzewidywalne zachowania rządu i klientów, to może być tylko jazda bez trzymanki. 

A bardziej poważnie, liczę na polecenia. Każdy zadowolony klient z branży fitness ma zapewne 1-2 znajomych. Czy mogę poprosić o polecenie? Muzyka działa cuda na nasze zestresowane umysły, o zapachu nie wspomnę.

Michał chciałabym wykorzystać sytuację i podziękować całej fitnessowej rodzinie, która dała mi ogromne wsparcie. Dziękuję każdemu z osobna za telefony, cierpliwość, wyrozumiałość i słowa wsparcia. Dostałam w tym trudnym czasie coś najcenniejszego : energię i dobre myśli wysyłane w moim kierunku i obiecuję, że podam dalej.

 

Dziękuję za rozmowę 

 

 

*materiał partnerski

 

030A4058 E97C 4B14 94FE 30CC8CE9460D 4 5005 c