Nowy Program Szkoleniowo-Rozwojowy dla Menedżerów Branży Fitness/Training/Dance.

FAD254BA 92DA 4CD5 888B 5A777DD3D042

Klub Menedżerów Fitness -  to  przestrzeń dla właścicieli, menedżerów branży fitness/training/dance, którzy chcą regularnie poszerzać swoją wiedzę z zakresu zarządzania, rozwijać swoje kluby, wzajemnie motywować, rozwiązywać problemy, szukać możliwości, wymieniać doświadczeniami i inspirować do działania.

Centralnym elementem KMF będą cykliczne, regularne webinary szkoleniowe, live'y oraz sesje Q&A łącznie prawie 80 spotkań z obszaru zarządzania, marketingu i sprzedaży, a poprowadzą je branżowi praktycy i eksperci. 

Towarzyszyć im będzie zamknięta grupa na facebook, gdzie będą omawiane wszelkie kwestie związane z zagadnieniami szkoleniowymi, a także będą toczyły się dyskusje i gdzie na bieżąco będzie można omawiać obecną sytuację i rozwiązywać problemy.

Dodatkowo klubowicz otrzyma dostęp do platformy VOD, na której zarchiwizowane będą wszystkie nagrania. Nie trzeba uczestniczyć w wykładach, live’ach i sesjach Q&A, można je odtworzyć w dowolnym momencie. Każde video opatrzone zostanie wersją audio, do odsłuchania np. w samochodzie,  i transkrypcją, jeśli odbiorca woli czytać. 

Do każdego materiału będą dołączone dodatki w postaci arkuszy kalkulacyjnych, checklist, narzędzi i plików PDF do pobrania.

 

Program Klubu Menedżerów Fitness jest podzielony na tematyczne moduły:

*Samodzielny zespół (rekrutacja, onboarding, zarządzanie)

 *Przywództwo (role i zadania lidera, mentalna siła zespołu)

 *Efektywny marketing (budowanie marki, działania marketingowe w online i offline)

 *Skuteczna sprzedaż (proces sprzedaży, pozyskiwanie klientów)

 *Optymalny budżet (budżet, kluczowe wskaźniki efektywności)

 *Budowanie lojalności klientów (kreowanie pozytywnych doświadczeń, budowa społeczności, tworzenie mapy podróży klienta)

 *Zarządzanie strefą zajęć grupowych

 *Zarządzanie strefą treningów personalnych

 

Wśród prowadzących są:

Małgorzata Piasecka-Mróz, Dorota Sędek, Patrycja Chomiczewska, Krzysztof Pakulec, Kamil Wasilewski, Sebastian Goszcz, Mateusz Sudoł, Jan Szymczak

E9AA55F4 C189 4337 98B7 F48A65CBBFF2

Jeśli jesteś właścicielem lub menedżerem klubu fitness i chcesz stać się częścią społeczności osób szczególnie zainteresowanych tworzeniem, rozwijaniem oraz prowadzeniem biznesu w branży fitness, to "Klub menedżerów fitness" jest właśnie dla Ciebie. 

Jest to także miejsce dla tych osób, które aspirują i myślą o pełnieniu roli menedżera klubu w przyszłości, lub których ścieżka kariery prowadzi właśnie w tym kierunku.

Nabór do Klubu trwa od 4 do 25 stycznia 2021. Co istotne, po tym czasie przystąpienie do klubu będzie możliwe dopiero w lipcu 2021 roku.

EECE0B61 AFB3 4188 B50C 51CB7BD051E1

 

 

*materiał partnerski