Holmes Place w hotelu Marriott kończy działalność!

A13F058E D998 4A17 9F8A 0EFA5918F144

Operator sieci Holmes Place poinformował dzisiaj o zamknięciu swojej lokalizacji w hotelu Marriott w Warszawie. Znana marka typu premium pozostanie od teraz z trzema obiektami.

Sieć Holmes Place, na początku marca tego roku trafiła do portfolio grupy Medicover, który nabył 100% udziałów operatora. Wówczas też zapowiadany był rozwój sieci zgodnie z wypracowaną przez Holmes Place ideą.

“Konsekwentnie rozszerzamy nasze udziały na rynku usług fitness, włączając do naszego portfolio markę Holmes Place, która od 15 lat jest synonimem klasy premium w kategorii klubów sportowych. Ta inwestycja to kolejny przykład naszego zaangażowania w promocję zdrowego trybu życia, wellbeingu, sportu i rekreacji” – zapowiadał Artur Białkowski, Dyrektor Zarządzający Business Services, Medicover Polska.

Dodając “Bardzo cieszymy się , że możemy mieć tak mocną markę w swoim portfolio. Chcemy kontynuować rozwój Holmes Place w Polsce i wspólnie wypracowywać przyszłą ofertę, jak również zależy nam na współpracy z obecnymi pracownikami” 

Hotel Marriott wynajmujący powierzchnię dla Holmes Place i ściśle z nim współpracujący, zapytany przez nas o dalsze plany dla pozostałej po siłowni przestrzeni, poinformował nas, że najprawdopodobniej nastąpi gruntowny remont zarówno części basenowej oraz siłowni, jednak decyzje dotyczące dalszego funkcjonowania tego miejsca będą należeć wyłącznie do Medicover.

Sieć w opublikowanym komunikacie podziękowała dotychczasowym pracownikom i klubowiczom, potwierdzając wznowienie działania pozostałych swoich lokalizacji 29 maja br.

„ Informujemy, że w kwietniu zakończyła się nasza współpraca z wynajmującym powierzchnię w hotelu Marriott. W związku z tym Holmes Place Poland nie jest już operatorem klubu w tej lokalizacji.

Bardzo dziękujemy naszym wspaniałym Klubowiczom za to, że każdego dnia byliście naszą największą motywacją do działania.

Dziękujemy naszym Pracownikom za zaangażowanie, troskę o Klubowiczów i wysiłek jaki wkładaliście w rozwój i funkcjonowanie klubu Holmes Place Marriott oraz Holmes Place SPA Marriott. 

Będziemy bardzo tęsknić za tym miejscem, ale chętnie spotkamy się z Wami w naszych pozostałych lokalizacjach, które przygotowujemy na otwarcie 29 maja 2021”.