Debiut programu Uzbrojeni Wiedzą

Wczoraj na kanale polskifitness.tv zadebiutował program Uzbrojeni Wiedzą, stworzony przez Michała Kosla. Wyemitowany został pierwszy odcinek serii, która od stycznia będzie pojawiać się co poniedziałek na facebooku portalu polskifitness.tv. Oto co na temat pierwszego odcinka ma do powiedzenia Michał Kosel:

"Projektowałem ten program podobnie jak od lat udoskonalamy różnego rodzaju usługi i produkty, które dopieszczamy, myśląc nie o sobie, a o klientach. Tutaj nie chciałem show, czy pompowania ego. Chciałem, przede wszystkim, by program był skuteczny dla tych, którzy poświęcą tę godzinę raz w tygodniu - a będzie skuteczny, jeśli okaże się przydatny. To jednak ocenią widzowie, na których komentarz gorąco liczę, byśmy wiedzieli jaki kierunek mamy obrać na przyszłość. Dziękuję też za gorący odbiór i sporą oglądalność na żywo, jak i po premierze. Obiecuję nie zawieść publiczności, która nam zaufała, dlatego Wasze sugestie są tak kluczowe przy tworzeniu kolejnych odcinków - dzielcie się tym, z czym macie problem, czego Wam potrzeba lub co do czego macie wątpliwości - przepytam kogo trzeba i przekopię temat, byście oszczędzili swój czas, pieniądze i nerwy."


Jeśli nie zdążyli Państwo na premierowy odcinek, nic straconego. Film jest dostępny na kanale facebook portalu polskifitness.tv oraz na kanale youtube Michała Kosla.

 

A o czym była mowa w pierwszym odcinku cyklu Uzbrojeni Wiedzą? 

CZY FRANCZYZA SIĘ OPŁACA? Wiele kontrowersji pojawia się wokoło tego modelu, są tacy, którzy nie wspominają dobrze swoich doświadczeń z innymi markami w tym modelu. Są tacy, którzy modlą się o szybkie zakończenie umowy. Cała prawda o franczyzie w wykonaniu Xtreme Fitness Gyms Franchise jak to się dzieje, że większość klubów jest rentownych już po 4 miesiącu, a franczyzobiorcy otwierają kolejne kluby? Rozmowa z Łukaszem Dojką.

JAK PODNOSIĆ CENY W NOWYM ROKU? Wiele małych placówek kompletnie nie panuje nad rentownością w stosunku do ceny swoich usług. Sugeruje się cenami konkurencji, w ogóle nie wiedząc kiedy i gdzie powinni podnosić stawki i zmieniać cennik. Kilka szybkich sposobów na zorientowanie się w rentowności swojego klubu butikowego ale również studia treningu, gdzie grupy to max 12 - 10 osób na zajęć.

TOP 3 WPADEK WŁAŚCICIELI. Na jakich przepisać wysypywali się przedsiębiorcy z branży, jakie kary otrzymali i które zapisy umowy z klientami kompletnie ich nie chronią? Przedstawimy nasz ranking na ten tydzień.

SUBIEKTYWNY PRZEGLĄD TRENDÓW. Na co uważać, a za czym podążać w 2020 roku, o tym opowie jeden z moich gości: Michał Solarz, który od lat bacznie obserwuje rynek i zauważył pewne zależności, którymi się podzieli.

PYTANIA WIDZÓW.
Gosia pyta, czy to koniec małych klubów, gdy sieciówki sprzedają karnety po mniej niż 50 zł?
Adam zabrał się za reklamy na FB i po jednej udanej kampanii zasięgi całkowicie padły - dlaczego tak się dzieje?

Aby nie ominąć kolejnego odcinka warto zapisać się do newslettera. Zapisów można dokonywać pod adresem: 

http://bit.ly/uzbrojeni_tv