Bądźmy „Aktywni dla Autyzmu” razem z Gymsteer

8F335B54 4397 481C BBCA 8E8A33223827

 

źródło: aktywnidlaautyzmu.pl

 

Według Światowej Organizacji Zdrowia w Polsce już 400 tysięcy osób ma autyzm. To znaczy, że niemal każdy z nas może znać osobę w spektrum lub jej rodzica, opiekuna czy bliskiego. 15 maja możemy dołączyć do ogólnopolskiej akcji „Aktywni dla autyzmu” i poprzez ruch szerzyć wiedzę i świadomość na temat autyzmu.

Co należy zrobić?

  1. Pobierz aplikację Gymsteer i wyszukaj klub „Aktywni dla autyzmu” 
  2. Wybierz i wykup interesujący Cię trening
  3. Koszt treningu to 15 złotych, a całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz fundacji SYNAPSIS oraz fundacji JiM
  4. Każdy trening będzie prowadzony na żywo w dniu 15 maja

Harmonogram treningów

9.00 Better Mind, prowadząca Kamila Nowowiejska

10.00 #Holmes Place – Core and More, prowadząca Aneta Nikodemska

11.00 #Red line – Body Sculpt, prowadząca Aneta Jurek

12.00 #Funkcjonuj – Animal Flow, prowadząca Justyna Podobińska

13.00 PZKiSW – Trening Funkcjonalny

14.00 Kilapanga z Dunia Pacheco

Akcja ma na celu zwiększenie poziomu świadomości społeczeństwa na temat autyzmu oraz wsparcie rodzin i osób dotkniętych tymi zaburzeniami. Niestety nie istnieje jeden wzorzec zaburzeń, dlatego mówimy o spectrum autyzmu, a jego diagnoza jest bardzo długa i wieloetapowa. 

Autyzm to odmienny od typowego sposób rozwoju człowieka, objawiający się różnicami w sposobie komunikacji, nawiązywania relacji, wyrażania emocji, uczenia się oraz różnorodnym schematem zachowań. Każda osoba z autyzmem jest indywidualnością, a wymienione wcześniej cechy mogą występować w innym natężeniu. Autyzm dotyczy wielu obszarów funkcjonowania i sprawia, że osoby ze spektrum rozwijają się inaczej.

Partnerami akcji są także: Pracuj.pl, grupa pracuj, LPP, OTCF

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Szukasz pomysłu na bezpieczny, stabilny i dichodowy biznes w przestrzeni fitness? Skontaktuj się z promotorami franczyzowego konceptu Dream Body EMS.

mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

881952F0 0A66 4F39 93AB 8A421821ADDF