Jacek Kramek nie żyje. Zmarł w wieku 32 lat

Niespodziewanie, w wieku 32 lat zmarł trener personalny Jacek Kramek. Jeden z najbardziej znanych trenerów odszedł wczoraj. Smutna informacja została potwierdzona przez rodzinę sportowca.

Jacek Kramek był trenerem gwiazd. Współpracował między innymi z Mają Bohosiewicz, Anną Skurą czy Katarzyną Cichopek. Trenował razem z Katarzyną Dziurską, Akopem Szostakiem i Anną Lewandowską.

Był także założycielem platformy internetowej. Pisał o sobie tak:

„Tak jak i Ty, ja też kiedyś zaczynałem od zera. Treningi, które dla Ciebie przygotowałem sprawdzałem najpierw na sobie. MPS (MEN’S PHYSIQUE SYSTEM) to 15 lat moich przygotowań do startów, które zwieńczyłem wieloma złotymi medalami na scenie kulturystycznej. Zarówno moja kariera sportowa jak i metamorfozy moich podopiecznych są dowodem na to, że MPS dla mężczyzn jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, a MBS dla Twojej kobiety.

Na co dzień pracuję z podopiecznymi, którzy chcą od wizyty na siłowni i od siebie samych wyciągnąć jak najwięcej! Przychodzą do mnie od 15-tu lat i niezmiennie daję im to, czego potrzebują - absolutne wsparcie w precyzyjnie dobranym planie treningowym! Po tylu latach doświadczenia potrafię rozpoznać potrzeby podopiecznych, a w odpowiedzi na nie opracowałem rewolucyjne plany treningowe, które gwarantują osiągnięcie przez nich oczekiwanych rezultatów”.

Przyczyna śmierci nie została podana do wiadomości publicznej. Nieoficjalnie mówi się, że był to udar mózgu.

Redakcja portalu składa najszczersze kondolencje rodzinie i wszystkim bliskim Jacka.