Michał Kosel o Akademii Managerów Fitness Dance

Podczas otwarcia 30 klubu Xtreme Fitness Gyms, dla portalu polskifitness.tv wypowiedział się Michał Kosel - organizator Akademii Managerów Fitness Dance. Niedawno zakończył się pierwszy etap promocji Akademii i poznaliśmy wszystkich prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą podczas zjazdów.

Co takiego będzie wyróżniało Akademię na tle innych wydarzeń?

Michał Kosel podkreśla przede wszystkim warsztatowy charakter Akademii. Według niego obecnie panuje przesyt konferencji i warsztatów, w trakcie których uczestnicy wchodzą jedynie w role słuchaczy. Według organizatora Akademii, w nauce ważna jest rozmowa i dzielenie się wiedzą, która potem ma być sprawdzana poprzez obserwację poczynań studentów. Michał Kosel zaznacza również, że selekcja prelegentów, którzy wezmą udział w Akademii, została przez niego starannie zaplanowana i precyzyjnie przeprowadzona. Jak wyjaśnia, już od lutego 2019 starał się testować potencjalnych kandydatów na wykładowców. W tym celu organizował spotkania oraz eventy, na których sprawdzał wiedzę i sposoby działania przyszłych prelegentów. Dodaje przy tym, że nieco obawiał się osób, które chcą uczyć innych o tym, jak prowadzić klub fitness, ale same tego nie robiły. W związku z tym, jak podkreśla, szczególnie uważnie przyglądał się osobom, które w trakcie swojej kariery pominęły etap bycia przedsiębiorcą.

Michał Kosel podkreśla także, że Akademia koncentrować się będzie na realnych potrzebach managerów branży fitness. Jak wyjaśnia, przeanalizował studentów, by wiedzieć kim są i jakiego rodzaju wiedzy i rozwiązań potrzebują.

Akademia Managerów Fitness Dance wystartuje 18 stycznia 2020 roku. W trakcie 8 weekendowych zjazdów uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać 20 ekspertów branży fitness, którzy na warsztatowych zajęciach skoncentrują się na przekazywaniu wiedzy, praktycznych rozwiązań i swoich doświadczeń. Do Akademii nadal można dołączyć, zapisując się przez stronę www.akademia.zarabiajnapasji.com

 

Więcej na temat Akademii Managerów Fitness Dance:

Znamy już wszystkich prelegentów Akademii Managerów Fitness Dance

Fundacja Zarabiaj na Pasji prezentuje Akademię Managerów Sportowych Fitness Dance - rozmowa z Michałem Koslem