FITTAR – interaktywne lustro fitness

FITTAR – interaktywne lustro fitness

Interaktywne lustro FITTAR łączy inteligentną technologię z treningiem fitness i gamifikacją.


To absolutna nowość na polskim rynku. Ten gadżet treningowy sprawdzi się zarówno w treningu domowym, studiu treningowym i klubie fitness. Dostępny jest w 3 rozmiarach: Compact, Pro oraz Premium (https://life-fitness.pl/kategoria-produktu/smart-mirror/). FITTAR powstał w Holandii, a jego „ojcem chrzestnym” jest były zawodnik MMA, Martijn de Jong. Nazwa FITTAR bierze się z połączenia słów „FIT” i „AR” ( z ang. Augmented Reality- Rozszerzona Rzeczywistość).

FITTAR wykorzystuje Rozszerzoną Rzeczywistość oraz technologię rozpoznawania ruchu, aby zaktywizować i zmotywować użytkownika do regularnych ćwiczeń. Poprzez wizualizację właściwej techniki, pomaga efektywnie trenować i dopinguje do wysiłku, nagradzając punktami i odznakami.

lustro21

FITTAR to przełomowe podejście do fitnessu i treningu. Dzięki połączeniu treningu i grywalizacji trening sprawia niesamowitą przyjemność i szybko wchodzi w nawyk.

Najważniejsze cechy smart lustra FITTAR

  • Ponad 1500 programów treningowych, m.in : treningi cardio w tym taniec i Zumbę, treningi na konkretne grupy mięśniowe, kurs boksu, ćwiczenia jogi. FITTAR oferuje treningi dla każdej grupy wiekowej oraz poziomu sprawności.
  • Można wykonać rozgrzewkę z FITTAR, trening Shadow Boxing, zagrać w grę kognitywną i poprawić czas reakcji.
  • Smart lustro FITTAR jest interaktywne, dopasowuje się do potrzeb treningowych użytkownika. Z FITTAR trenujesz kiedy, gdzie i jak lubisz.
  • Interaktywne lustro FITTAR współpracuje z aplikacją na smartfon, na której można śledzić i planować treningi.
  • Trenując z interaktywnym lustrem FITTAR poprawisz siłę, kondycję, szybkość, siłę eksplozywną, zwinność, koordynację ręka-oko i szybkość reakcji.
  • Niepowtarzalny atut FITTAR: przeplatając trening kognitywny z Shadow Boxing i grami fitness trenujesz ciało i umysł.

Lustro FITTAR można przetestować i sprawdzić wszystkie jego funkcjonalności w siedzibie wyłącznego dystrybutora, firmy Globalbefit w Siechnicach pod Wrocławiem.

www.globalbefit.com

 


Drukuj   E-mail