Technogym uruchamia aplikację z opcją dzielenia się przychodami

Technogym uruchamia aplikację z opcją dzielenia się przychodami

Niemal pewnym jest fakt, że cyfrowe rozwiązania pozostaną na stałe w klubach fitness jako rozszerzenie dotychczasowych usług.

Trening na żądanie, streaming zajęć, wirtualni trenerzy to kierunki, które będą dalej rozwijać się po czasie pandemii. Technogym wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, uruchomił nową aplikację.

Sztuczna inteligencja przygotuje trening

Cyfrowy trener pozwoli zrealizować trening, niezależnie od miejsca w jakim przebywamy, a dodatkowo umożliwi wygenerowanie dodatkowego przychodu siłowniom.

Sercem aplikacji Technogym Coach jest cyfrowy trener oparty na sztucznej inteligencji. Aplikacja dobiera użytkownikowi trening, który idealnie odpowiada jego potrzebom. Sztuczna inteligencja dostosuje ćwiczenia do naszych osobistych celów treningowych, czasu jakim dysponujemy oraz sprzętu, który mamy do dyspozycji. Dodatkowo spersonalizowane programy można ustawić tak, aby realizowały nasze postanowienia, niezależnie czy chcemy utrzymać formę, zrzucić wagę, poprawić wydolność czy zadbać o ogólny stan zdrowia.

Nowa aplikacja dostosuje także trening w oparciu o miejsce, w którym ćwiczymy: dom, klub fitness lub plener.

Oprócz codziennego programu nazwanego „Precision”, który sugeruje trener Technogym, użytkownik może wybierać z dostępnej na żądanie biblioteki treningów.

Moduł dzielenia się zyskami

Proponowane rozwiązanie jest dedykowane klubom fitness i siłowniom, które chcą wykorzystać zwiększone zapotrzebowanie na rozwiązania cyfrowe, jakie obserwujemy w fitnessie po czasie lockdownu. Jak zapowiedziała firma, aplikacja będzie sprzedawana tym obiektom, które nie mają zintegrowanej platformy Technogym Mywellness lub chcą oferować swoim klubowiczom treści na wideo.

Aplikacja ma także wbudowany moduł dzielenia się zyskami dla klubów, które będą z niej korzystać. Członkowie otrzymają dostęp do promocyjnej stawki za usługi premium, a klub otrzyma wówczas część abonamentu opłacanego przez nich.

„Aplikacja Technogym to dla operatorów znakomita okazja do przyciągnięcia nowych członków do swoich klubów. Dzięki budowanej przez 37 lat wiarygodności marki, dostępnej w najlepszych hotelach i obiektach korporacyjnych w ponad 100 krajach oraz oficjalnym dostawcy ośmiu Igrzysk Olimpijskich”. podsumowali przedstawiciele Technogym.

źródło: materiały prasowe