Wykształcenie i najwyższe standardy obsługi - franczyzowa sieć Dream Body EMS

Dream Body EMS jest najszybciej rozwijającą się siecią franczyzowych studiów treningu personalnego z wykorzystaniem systemu do elektrostymulacji mięśniowej. W 2019 roku sieć może pochwalić się już ponad 20 studiami, na rok 2020 zaplanowane są kolejne otwarcia. Założyciel sieci, Michał Solarz, od początku istnienia franczyzy, stawia na profesjonalizm i wiedzę trenerów, którzy pracują w Dream Body EMS. Michał Solarz podkreśla również, że kładzie nacisk na to, by sieć spełniała najwyższe standardy oparte na wykształceniu trenerów personalnych, ponieważ uważa, że by odpowiednio zadbać o klienta, należy przykładać wagę do gruntownego wykształcenia i wysokich kwalifikacji trenerów, mających pracować z podopiecznymi. Z jego podejścia wynika staranny dobór współpracowników. W 2019 roku koncept nawiązał współpracę ze studiem Oracz Mroczek Training Center, w którym już od stycznia będą prowadzone treningi Dream Body EMS.

W swojej ofercie franczyzowej sieć Dream Body EMS oferuje franczyzobiorcom system szkoleń, przygotowany we współpracy z ekipą szkoleniowców z Espresso Fitness Business Solutions. Franczyzobiorcy w trakcie spotkań szkoleniowych, poznają techniki, które skutecznie pomagają w tworzeniu strategii marketingowych i kampanii promocyjnych. Na szkoleniach zdobywają również praktyczną wiedzę na temat pozyskiwania i utrzymywania klienta. Podczas zajęć edukacyjnych dowiadują się także w jaki sposób wybrać i zatrudnić w swoim studiu odpowiednio wykwalifikowanego trenera.

Studia Dream Body EMS wykorzystują podczas treningów system myoFX EMS, który pozwala na bezprzewodowe treningi przy użyciu elektrostymulacji mięśniowej. Według zaleceń Dream Body EMS, tego rodzaju treningi powinny odbywać się 2 razy w tygodniu, by przynieść widoczne i trwałe efekty.  Podczas treningów z wykorzystaniem  bezprzewodowego systemu myoFX EMS, trenerzy personalni mają możliwość używania różnorodnych akcesoriów fitness, takich jak  mini band, kettlebell czy TRX.  Koncept Dream Body EMS w kwestii sprzętu współpracuje z marką Tiguar. Technologia, którą proponuje myoFX pozwala, dzięki wykorzystaniu impulsu elektrycznego, na zwiększenie masy mięśniowej, redukcję tkanki tłuszczowej, walkę z siedzącym trybem życia i podniesienie poziomu energii. Elektrostymulacja myoFX jest pomocna również przy rehabilitacji. Dodatkowo, tego rodzaju trening umożliwia aktywność fizyczną osobom, które z podwód zdrowotnych nie mogą ćwiczyć w klasyczny sposób. Dzięki wykorzystaniu urządzenia myoFX, osoba trenująca nie obciąża stawów ponieważ nie musi używać ciężarów. Wymienianą często zaletą tego rodzaju treningu jest krótki czas, w którym zostaje on wykonany. Sam trening zajmuje jedynie 20 minut. Metoda ta, co podkreślają trenerzy pracujący w sieci Dream Body EMS, jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy prowadzą bardzo intensywny tryb życia i nie mogą pozwolić sobie na spędzanie długich godzin na siłowni czy w klubie fitness.

By ułatwić i uprzyjemnić trening, studia Dream Body EMS są wyposażone w taki sposób, by spełniać wymagania nawet najbardziej wybrednego klienta. Trening w studiu odbywa się w formie jeden na jeden, a klient ma do dyspozycji wszystko to, co jest potrzebne do ćwiczeń. Nawet jeśli zapomni stroju treningowego, pracownicy studia udostępnią mu komplet klubowy. Studia Deam Body EMS posiadają również ułatwienia dla rodziców, którzy mogą przyjść na trening ze swoją pociechą. Dziecko podczas treningu rodzica nie będzie się nudziło, ponieważ każde studio Dream Body EMS posiada wydzielony kącik zabaw dostosowany dla najmłodszych.

Aktywnie działająca franczyza wciąż zdobywa nowe przyczółki w całej Polsce. Szkolenia dla franczyzobiorców odbywają się kilka razy w roku, a najbliższe zapowiedziane jest na 12 stycznia 2020.

Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem własnego studia według franczyzowego konceptu Dream Body EMS skontaktuj się z promotorem:

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 781 501 511