PROUD wprowadza nową linię sprzętu sportowego: PROUD CHAMPION 

9538F626 3F0C 4CD0 8EA7 8DF3B32E0792

Marka PROUD zaprezentowała nową linię maszyn treningowych pod nazwą PROUD CHAMPION. Linia produktów została skonstruowana tak, aby zaoferować kompleksowe rozwiązania w swojej kategorii. Znajduje się w niej łącznie 80 maszyn do ćwiczeń siłowych, w tym maszyny ze stosami, maszyny na wolny ciężar, klatki treningowe, ławki oraz stojaki. 

Linia CHAMPION ma optymalnie dostosowaną biomechanikę ruchu dzięki czemu idealnie nadaje się do wymagającego treningu komercyjnego i zawodniczego. Dodatkowym jej atutem jest design, który spełni oczekiwania osób ceniących sobie minimalizm oraz prostotę.

Portfolio produktów linii CHAMPION sprawdzi się w studiach fitness, ośrodkach sportowych, klubach fitness oraz dużych sieciach siłowni. Właściciele tych miejsc docenią szeroką gamę produktów oraz szczegółowo przemyślany projekt każdego modelu.

Maszyny produkowane są na terenie Europy zgodnie z normą PN-EN 957-4:2007, a certyfikat ISO 9001:2015 potwierdza wysoką jakość standardów produkcji.

Warto wspomnieć, że nowa seria wprowadza na nasz rynek ciekawe nowości w swoich kategoriach jak np. zestaw do trójboju siłowego, wyciąg regulowany Dual Pulley, maszyny do przysiadów Pendulum Squat  i Belt Squat czy  Hip Thrust.

EB3CDD48 55D2 4CB3 B9A2 1071D1BE318E

Zestaw do trójboju siłowego

Możliwość personalizacji pod klienta

Dodatkową zaletą i wyróżnikiem serii jest możliwość dostosowania wyglądu produktów do indywidualnych wymagań. Klienci mogą wybrać kolor konstrukcji, a także odpowiedni kolor tapicerki i obszyć ją zgodnie ze swoimi wymaganiami. 

„CHAMPION jest linią stworzoną z myślą o najbardziej wymagających klientach, aby wspierać ich w dążeniu do bycia coraz lepszym. Sprzęt na siłowni nie powinien ograniczać użytkownika, ale dawać możliwości rozwoju i nieustannego progresu. Takie są właśnie nasze produkty. Biomechanika maszyn z linii CHAMPION została tak zaprojektowana, aby mogli z niego korzystać wyczynowi sportowcy, oraz klienci indywidualnie zaczynający przygodę ze sportem. Liczne udogodnienia zaimplementowane do naszych maszyn sprawią, że nawet najcięższy trening będzie niezwykle satysfakcjonujący” – przedstawia nowości Jakub Ostapczuk, Założyciel & Prezes Zarządu PROUD GROUP.

Maszyna do przysiadów Belt Squat

Maszyna do przysiadów Belt Squat

W asortymencie linii CHAMPION nie mogło zabraknąć rigów i racków. Szeroki wybór bram zróżnicowanych pod kątem wyposażenia, możliwości przechowywania obciążenia i gryfów zadowoli wymagających klientów. Specjalne profile asekuracyjne zagwarantują bezpieczny trening bez konieczności pomocy osoby asekurującej. Wielopoziomowa regulacja mocowania haków i profili asekuracyjnych sprawi, że każda osoba ćwicząca dostosuje go do swoich wymagań. 

Maszyny na wolny ciężar posiadają wszelkie udogodnienia klasy sprzętu profesjonalnego. Szerokie metalowe platformy z antypoślizgową powierzchnią dadzą ćwiczącemu odpowiednią stabilizację. Długie 300 mm trzpienie na obciążenie o średnicy 50 mm dostosowane są do standardów obciążenia olimpijskiego. 

Wyciąg regulowany Dual Pulley 

Wyciąg regulowany Dual Pulley

Dla dodatkowego zaangażowania mięśni większość maszyn wyposażona jest w haki umożliwiające założenie gum oporowych. Dzięki nim osoby mogą w łatwy sposób modyfikować intensywność swojego treningu. Zastosowanie otworów w stopach maszyn umożliwia przytwierdzenie ich do podłoża. Zapewni to pełną stabilizację w trakcie treningu i zabezpieczy przed ich ewentualnym przesuwaniem.

Maszyna do przysiadów Pendulum Squat

Maszyna do przysiadów Pendulum Squat

W kolekcji znajdują się również ławki proste, ławki regulowane, ławki olimpijskie o różnym kącie nachylenia, ławki specjalistyczne (GHD, Sissy Squat), a także ławki i zestawy do trójboju siłowego. 

Dopełnienie całości stanowią stojaki na hantle, obciążenia oraz gryfy, które pomagają rozwiązać często spotykany problem ograniczonej ilości miejsca w klubie.

Szczegółowa oferta wraz ze specyfikacją dostępnych maszyn z linii PROUD CHAMPION znajduje się pod poniższym linkiem https://trainingshowroom.com/467-proud-champion.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do obejrzenia maszyn w naszym Showroomie, który znajduje się w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 87. 

 

*materiał prasowy

 

Bez nazwy 1