Benefit Systems pomaga Partnerom sportowym w rozwoju oferty online

B71F3721 1A62 4401 9C95 29DB8E0BDD24

 32 proc. aktywnych Polaków korzysta z filmów wideo z instruktażem do ćwiczeń fizycznych (MultiSport Index Pandemia), dlatego Benefit Systems w ramach akcji #WspierajKluby udostępnia swoim Partnerom sportowym platformę treningową Yes2Move.com. Profesjonalne narzędzie umożliwia obiektom sportowo-rekreacyjnym, nieposiadającym własnych serwisów streamingowych, rozszerzenie oferty treningów online, skierowanej do klubowiczów.

Sytuacja epidemiczna sprawiła, że w tym roku warunki do podejmowania regularnej aktywności fizycznej są wyjątkowo trudne, a branża fitness poszukuje nowych rozwiązań m.in. rozbudowując ofertę treningów online. Jak wynika z analiz przeprowadzonych przez Benefit Systems, zainteresowanie tego typu treningami wśród Użytkowników Programu MultiSport wzrosło w październiku br. o 112 proc. w porównaniu z wrześniem. Dlatego też Benefit Systems proponuje dodatkowe rozwiązanie online dla Partnerów. Model współpracy z Yes2Move jest prosty i zakłada zakup pakietów kodów z dostępem do platformy, które każdy Partner może następnie dystrybuować wśród swoich klientów zgodnie z indywidualnie skonstruowaną ofertą.

Zainteresowani akcją #WspierajKluby mogą uzyskać dodatkowe informacje od dedykowanych Opiekunów Benefit Systems lub złożyć zamówienie za pomocą Strefy Partnera.

Platforma Yes2Move oferuje dostęp do stale powiększającej się biblioteki filmów z treningami online, w tym do programów treningowych Les Mills, zajęć fitness LIVE, artykułów dotyczących zdrowego stylu życia oraz podcastów z ekspertami. Użytkownicy za pośrednictwem platformy mogą też skorzystać z rabatów, nawet do 25% na produkty cenionych marek sportowych. To przydatne narzędzie także dla Partnerów Benefit Systems, którzy mogą zaproponować je swoim klientom jako formę uzupełnienia klasycznych treningów. Dostęp do platformy może być rozwiązaniem dla klubowiczów, którzy postanowili utrzymać aktywny karnet członkowski mimo braku dostępności obiektu, a także stać się atrakcyjnym rozszerzeniem usługi wypożyczenia sprzętu lub akcesoriów treningowych, którą obecnie oferuje swoim klubowiczom część obiektów sportowo-rekreacyjnych.

 

*materiały prasowe

 

Bez nazwy 1