Oficjalna premiera aplikacji XtremeApp za nami.

Nadchodzi rewolucja w branży fitness! 

Na początku lutego odbyła się premiera aplikacji mobilnej XtremeApp, wydanej przez sieć klubów Xtreme Fitness Gyms. Nowe narzędzie rewolucjonizuje treningi klubowiczów i jest kolejny krokiem sieci w budowaniu najlepszej społeczności fitness w Polsce i na świecie.

Każdy klubowicz Xtreme Fitness Gyms może bezpłatnie pobrać aplikację, która jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Po zainstalowaniu na swoim telefonie otrzymuje bezpłatny dostęp do bazy kilkuset ćwiczeń, gotowych planów treningowych, które dostosowane są do stopnia zaawansowania trenującego. To jednak nie wszystko, aplikacja umożliwia tworzenie własnych planów treningowych, kontrolę postępów i wyznaczanie celów.

Łukasz Dojka:

 „Ponad 12 miesięcy intensywnej pracy nad aplikacją zaprowadziły nas do miejsca, w którym aktualnie jesteśmy. Plany są bardzo ambitne, łączymy technologię z aktywnością fizyczną i budujemy najlepszą społeczność fitness na świecie. Działamy zgodnie z naszą misją, wizją i wartościami, dlatego dajemy naszym klubowiczom narzędzia, które pomogą im w osiągnięciu swoich celów fitness”. 

Premiera aplikacji została poprzedzona długimi miesiącami prac, fazą testów, konsultacjami z klubowiczami i trenerami oraz wprowadzaniem nowych funkcjonalności, a wszystko po to, aby efekt finalny był niespotykany w branży fitness! 

Jakie są funkcjonalności aplikacji?

- dostęp do bazy kilkuset ćwiczeń wraz z ich wizualizacją prezentującą pełną biomechanikę ruchu,

- dostęp do wciąż nowych ćwiczeń z bazy, które są systematycznie dodawane,

- gotowe plany treningowe dostosowane do stopnia zaawansowania trenującego,

- możliwości tworzenia własnych planów treningowych,

- monitorowanie postępów,

- uczestnictwo w grupowych wyzwaniach,

- rankingi i bogaty program afiliacyjny,

- kontrola postępów i wyznaczaniem celów treningowych,

- ciągłe aktualizacje ubogacające funkcjonalności.

 

Xtreme Fitness Gyms to sieć ponad 30 klubów w Polsce, jako jedyna oparta na skutecznie funkcjonującym modelu franczyzowym. Cechuje ją nieustanny progres – w ciągu następnych trzech lat otworzy 100 nowych klubów. Firma w całości opiera swoje działanie na innowacyjnych rozwiązaniach, takich jak autorski system zarządzania siłowniami GYMos, nowoczesnemu marketingowi i polityce cenowej. Xtreme Fitness Gyms jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców. Firma dotychczas została nagrodzona tytułami: Lider Jakości Model Franczyzowy,  Zdrowej Marki Roku, Firma Przyjazna Seniorom.

Łuksz Dojka – przedsiębiorca, biznesmen, sportowiec, założyciel i CEO sieci Xtreme Fitness Gyms i współtwórca modelu franczyzowego Xtreme Fitness GymsFranchise. Aktywnie działa w Social Mediach promując branżę fitness, zdrowy tryb życia, rozwój osobisty i biznes. Prelegent, doradca, ekspert, wielokrotnie nagradzany i wyróżniany za osiągnięcia sportowe i biznesowe.

Łukasz Nowakowski – współwłaściciel i CFO Xtreme Fitness Gyms, współtwórca modelu franczyzowego. Posiada gruntowne wykształcenie w dziedzinie finansów oraz międzynarodowe doświadczeniem pozwala mu skutecznie zarządzać finansami w kilku spółkach. Doradca i ekspert z dziedziny finansów.

Marek Prusiński – Head of Fitness w Xtreme Fitness Gyms, właściciel firmy konsultingowej GRIT Laboratory oferującej specjalistyczny wachlarz usług branży fitness, zarówno dla indywidualnych właścicieli klubów fitness, jak i dużych operatorów sieci fitness. Posiada ponad 20-letnie międzynarodowe doświadczenie w branży Health&Fitness. Ekspert specjalizujący się w tworzeniu strategii oraz rozwiązań modeli fitness klubów butikowych. Przeprowadził setki godzi szkoleniowych dla kadry fitness, managerskiej oraz sprzedażowej. 

 

*materiał prasowy