Jacek Kubik nowym dystrybutorem włoskiej marki Panatta w Polsce!

Jacek Kubik nowym dystrybutorem włoskiej marki Panatta w Polsce!

 

Z początkiem sierpnia Jacek Kubik przejął dystrybucję marki Panatta. Łukasz Dojka dotychczasowy dystrybutor, w drugim kwartale tego roku podjął decyzję o rezygnacji z dystrybucji w Polsce. Rezygnacja ma związek z bardzo dynamicznym rozwojem franczyzowej sieci  Xtreme Fitness.

Przejęcie dystrybucji jest wynikiem porozumienia pomiędzy Łukaszem Dojką, dotychczasowym dystrybutorem i Jackiem Kubikiem, nowym oficjalnym sprzedawcą marki Panatta.

Marka Panatta jako jedna z niewielu na rynku europejskim produkuje swoje maszyny w rodzimym kraju. Te wyjątkowe urządzenia fitness o niebanalnym designie powstają na terenie Włoch, z komponentów pozyskiwanych w Europie. Właściciel marki od 1976 roku rozwija swoje maszyny ze szczególnym naciskiem na biomechanikę ruchu przy zachowaniu włoskiej stylistyki. Panattę od lat doceniają mistrzowie sportów sylwetkowych.

Jeśli nie mieliście dotychczas do czynienia z maszynami Panatta, kontaktujcie się z nowym dystrybutorem pod numerem 608 302 604. Najwyższa jakość i mnogość urządzeń z linii wolnych ciężarów pozwoli dopasować wyposażenie dla najbardziej wymagających właścicieli klubu. Oczywiście nie zabraknie też urządzeń cardio i maszyn stosowych.

 

 

 

*materiał partnerski


Drukuj   E-mail