Medicover Sport sponsorem drużyny siatkarskiej CUPRUM Lubin

Medicover Sport sponsorem drużyny siatkarskiej CUPRUM Lubin

Od października 2022 r. Medicover Sport obejmuje patronat nad drużyną siatkarską CUPRUM Lubin. Współpraca obejmie cały sezon 2022/2023 rozgrywek ekstraklasy piłki siatkowej. To pierwsza inwestycja w ramach sponsoringu sportowego dla Medicover.


Od października br. polski męski klub siatkarski z Lubina – CUPRUM Lubin – otrzymuje sponsorskie wsparcie od marki Medicover Sport. Drużyna prowadzona jest przez trenera Pawła Ruska, od sezonu 2014/15 występuje w PlusLidze i może poszczycić się zajęciem trzeciego miejsca w turnieju PreZero Grand Prix PLS w latach 2021-2022.
Medicover Sport to marka wprowadzona w styczniu 2021 r., zastępująca markę OK System (operatora pakietów sportowych przejętego przez Medicover w 2018 r.). Medicover Sport to pakiety, które obecnie dają dostęp do ok. 4500 obiektów sportowych i rekreacyjnych w całej Polsce (m.in.: klubów fitness i siłowni, basenów, a także ponad 100 klubów fitness i siłowni należących do Medicover (m.in.: Well Fitness, McFIT, Holmes Place, Just GYM).

Cieszymy się, że naszym sponsorem zostaje firma, którą cechuje dynamiczność i ambicja ciągłego rozwoju – tak ważne w biznesie, jak i w sporcie. Medicover to marka, która wzbudza zaufanie i wysyła w świat prozdrowotny przekaz. Teraz będziemy robić to wspólnymi siłami
– mówi Tomasz Tycel, Prezes klubu CUPRUM Lubin.
Chcemy nadal budować i umacniać nasz wizerunek w świecie sportu, stąd decyzja o sponsoringu sportowym wydaje się naturalną konsekwencją naszych strategicznych założeń. Na początek stawiamy na młody, utalentowany zespół o ogromnym potencjale, stawiamy na siatkówkę, której popularność w naszym kraju jest największa od lat. Liczymy, że widowiska z udziałem CUPRUM Lubin będą odzwierciedlały charakter marki Medicover Sport – jej energię i siłę
– komentuje Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sport i Fitness w Medicover w Polsce.
Od przejęcia OK System Medicover konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję w świecie sportu i fitness. Tylko w 2021 r. sportowe portfolio firmy zasiliło 106 klubów fitness i siłowni na terenie całego kraju. Z oferty tych obiektów można korzystać w ramach pakietów sportowych Medicover Sport. Całościowo baza Medicover Sport skupia 4500 obiektów partnerskich w całej Polsce (w tym: 1700 klubów fitness i siłowni, ponad 500 obiektów basenowych), a pakiety umożliwiają także udział w zajęciach m.in. jogi lub tańca.

 

*materiał prasowy


Drukuj   E-mail