Ekspansja RMG GYM przybiera na sile - czwarta siłownia twórcy Runmageddonu

Ekspansja RMG GYM przybiera na sile - czwarta siłownia twórcy Runmageddonu

Twórca i założyciel ekstremalnego biegu Runmageddon Jarosław Bieniecki w ekspresowym tempie otwiera trzecią siłownię RMG GYM w Kielcach, czwartą w sieci. 

Nowa marka RMG GYM powstała na fundamentach biegu przeszkodowego Runmageddon, który w krótkim czasie skupił wokół siebie setki tysięcy uczestników. Tak jak Runmageddon uzależnił tysiące ludzi od mocnych wrażeń, tak RMG GYM chce uzależnić ich od systematycznej aktywności fizycznej.

Sieć bezobsługowych, butikowych siłowni i klubów fitness, działających w trybie 24/7, swoją pierwszą siłownię uruchomiła w Kielcach przy ulicy Kryształowej. W krótkim czasie do sieci dołączył klub fitness przy ulicy Kochanowskiego w Kielcach. Trzecia lokalizacja w Kielcach zostanie uruchomiona 12. stycznia o godzinie 16:00. 

Sieć RMG GYM zaczęła także wkraczać do kolejnych polskich miast. W Słupsku można już korzystać z siłowni, która jest aktualnie adaptowana do wejścia w tryb 24/7.

RMG GYM to odpowiedź na potrzeby lokalnych społeczności. To siłownie i kluby fitness, które mają być blisko mieszkańców, promować zdrowy styl życia, angażować lokalnych trenerów personalnych oraz umożliwiać treningi o każdej porze dnia i nocy.

Sieć w swoich planach ma już kolejne lokalizacje. Jedna z nich zostanie ogłoszona w ciągu najbliższych kilku dni. 


źródło: komunikat prasowy


Drukuj   E-mail