Andrzej Duda inwestuje w branżę fitness!

Andrzej Duda inwestuje w branżę fitness!

Andrzej Duda inwestuje w branżę fitness i otwiera pierwszy warszawski klub Duda Fit. Ma to być kolejna oferta franczyzowa branży prozdrowotnej ze wsparciem wizerunkowym głowy Państwa. Szczególny nacisk położony zostanie na przygotowania dla narciarzy.

Znany z zamiłowania do sportów zimowych, Andrzej Duda właśnie ogłosił nową inwestycję, która ma wspomóc promocję i ponowny rozwój poturbowanej przez pandemię branży fitness. Jeszcze w tym roku zostanie uruchomiony pierwszy klub sieci Duda Fit w Warszawie.

Pierwsza w Polsce strefa dla narciarzy

Dwupoziomowa siłownia ma ruszyć już jesienią. Jak podano w planach inwestycyjnych, lokal o łącznej powierzchni 2500 mkw. Zostanie zaaranżowany z myślą o całych rodzinach.

Na poziomie zero znajdziemy: 

-recepcję klubu, 

-szatnie damską i męską

-basen z przeznaczeniem także do zajęć aqua fitness

-specjalny kącik zabaw dla dzieci z kadrą opiekunów, który ma wprowadzać najmłodszych do świata sportu

- salę fitness

Poziom pierwszy zaplanowano tak, aby stworzyć prawdziwe królestwo dla miłośników sportów siłowych oraz narciarzy. Oprócz strefy siłowej z wolnymi ciężarami, maszynami półwolnymi oraz izotonicznymi, prawdziwą gratką będzie pierwsza w Polsce strefa przeznaczona wyłącznie do przygotowań dla narciarzy: trenażery, specjalne platformy imitujących wychylenia przy zjeździe i skrętach, a nawet trampoliny z myślą o nauce freestyle’u. Co więcej, nad tą częścią klubu czuwać będą wyspecjalizowani trenerzy i instruktorzy narciarstwa, którzy także będą prowadzić treningi grupowe dla osób początkujących.

Rządowa franczyza?

Obecnie przygotowywany jest przetarg na dostawcę sprzętu do obiektu. 

Jak wynika z zapowiedzi, sieć Duda Fit dołączy do znanych już brandów franczyzowych w sektorze fitness. Na ten moment nie zostały ujawnione warunki dla potencjalnych franczyzobiorców.

źródło: prima aprilis

 


Drukuj   E-mail