Najdroższe hantle na świecie 

Najdroższe hantle na świecie 

 

W każdym sektorze gospodarki znajdziemy tak zwane produkty premium lub luksusowe. Co je definiuje? Jakość, unikatowość i na pewno cena. Najdroższe hantle na świecie są do nabycia w Dubaju. Koszt? 540 tys. AED czyli ponad pół miliona złotych.


Klienci docelowi

Cenę tej ekskluzywnej pary hantli uzasadnia surowiec z jakiego została wyprodukowana. Na każdą z dwóch hantelek przeznaczono po 1 kilogramie 18-karatowego złota oraz drewno granadilla. 

Według założycielki Ninjoo – platformy sprzedażowej hantli Hock, zostały one wyprodukowane z myślą o tych, którzy mają zamiłowanie do luksusowych i nietypowych produktów, a także dla tych, którzy są zainteresowani kolekcjonowaniem dziwnych, unikalnych przedmiotów.

W każdym hantlu znajduje się jeden kilogram złota, który jest skierowany do osób poszukujących najlepszego sprzętu do ćwiczeń. 

„Co prawda nie wszystko złoto, co się świeci, ale w tym przypadku jest inaczej. Myśleliśmy, że widzieliśmy wszystko, dopóki nie zobaczyliśmy tych hantli. Hantle Hock z 18-karatowego złota (tak, każdy hantle to 1 kg złota) są bez wątpienia najbardziej odważnym i luksusowym sprzętem do ćwiczeń w tej części świata. Aby stworzyć taki produkt, potrzebny jest pęd do doskonałości, a to właśnie lubimy w Hock: tylko to co najlepsze jest wystarczająco dobre. Dla kilku wybitnych osób, które nie zgromadzili jeszcze wszystkiego” – powiedziała Aurore, CEO Ninjoo.

Jaka była inspiracja?

Hock to wielokrotnie nagradzany producent wysokiej klasy sprzętu do ćwiczeń o niezwykłej jakości i wzornictwie. Firma założona w 2009 roku przez Kristofa Hocka w Niemczech, produkty Hock są uosobieniem perfekcji, elegancji i stylu. Ręcznie wykonane w Niemczech z najlepszych surowców, firma Hock angażuje się w przyjazne dla środowiska i wolne od chemii procesy produkcyjne. Ich projekty produktów są czyste i minimalistyczne, a jednocześnie wysoce funkcjonalne, co skutkuje sprzętem o trwałej jakości i wyjątkowych walorach estetycznych.

Parametry hantli

Jeden kilogram 18-karatowego złota na hantle
Rękojeść wykonana z African Blackwood (Grenadilla)
Edycja limitowana - pięćdziesiąt par
Ręcznie wykonana drewniana skrzynka do przechowywania
Certyfikat autentyczności

 

 

 


Drukuj   E-mail