„Zaprojektuj Formę” z MultiSport – ruszył program edukacyjno-sportowy wspierający zdrowy tryb życia

„Zaprojektuj Formę” z MultiSport – ruszył program edukacyjno-sportowy wspierający zdrowy tryb życia

Wystartował projekt „Zaprojektuj formę” skierowany do blisko 1,2 mln użytkowników kart MultiSport w Polsce. Nowa, edukacyjna przestrzeń stworzona przez MultiSport zawiera gotowy plan na poprawę zdrowia i jakości życia, w której uwzględniono porady m.in. trenerów personalnych, dietetyków czy ekspertów od wellbeingu. Projekt wspierany będzie przez kampanię reklamową o tej samej nazwie.

MultiSport uruchomił dla posiadaczy kart MultiSport sekcję „Zaprojektuj Formę”, którą współtworzą doświadczeni trenerzy i dietetycy w ramach 6 kategorii związanych ze zdrowym stylem życia: trening, odchudzanie, zdrowie, zdrowe odżywianie, regeneracja i pierwsze wizyty w obiektach sportowych.
Projekt „Zaprojektuj Formę” powstał z myślą o wsparciu użytkowników kart MultiSport w zdrowym i aktywnym trybie życia, w tym wsparciu  w osiągnięciu wymarzonej kondycji lub poprawie samopoczucia. Użytkownicy kart MultiSport za pośrednictwem „Zaprojektuj Formę” zyskają np.:
  • Gotowe instrukcje jak bezpiecznie i efektywnie trenować w obiektach sportowych – odpowiednie przygotowanie, przeznaczenie sprzętu, zasady ćwiczeń w obiekcie np. w klubie fitness.
  • Kompleksową wiedzę zawartą w 113 lekcjach prowadzonych przez specjalistów zdrowego stylu życia, podzieloną tematycznie i dostępną w jednym miejscu.
  • Skuteczne porady motywacyjne i inspirację do zmiany swoich nawyków.
  • Możliwość skorzystania z 19 profesjonalnych kursów online – z dowolnego miejsca, o dowolnej porze.
Przestrzeń zaprojektowana jest w taki sposób, aby zdobytą wiedzę łatwo można było wykorzystać ćwicząc z kartą MultiSport, która zapewnia dostęp do 38 różnych aktywności w ponad 4700 różnych obiektach sportowo-rekreacyjnych w całej Polsce.
 
– Misją MultiSport jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie Polaków do codziennej aktywności. Zaprojektuj Formę to całkowicie nowatorskie narzędzie motywacji i inspiracji do aktywnego stylu życia, które w połączeniu z kartą MultiSport pozwala zbudować solidne fundamenty zdrowego stylu życia. Zaprojektuj Formę jest kompletną bazą wiedzy o tym, jak prawidłowo ćwiczyć, jeść, odpoczywać, oddychać i spać, by czuć się lepiej każdego dnia. To szczególnie ważne teraz, gdy widzimy jak duży i negatywny wpływ na nasze zdrowie psychofizyczne miała pandemia. Jak wynika z naszych badań aktywność fizyczna ma ogromny wpływ na samopoczucie - aż 82% użytkowników MultiSport uważa, że dzięki aktywności fizycznej czują się lepiej – mówi Dorota Szostek-Rejowska, Head of Marketing & e-commerce w Benefit Systems.
 
Kampania promująca Zaprojektuj Formę będzie widoczna m.in. na YouTube, na Facebooku MultiSport Polska oraz Instagramie, a wspierać ją będą spoty reklamowe zrealizowane dzięki zaangażowaniu Fog Film (montaż i reformaty przygotowało studio VEIN Postproduction). Każdy ze spotów reklamowych będzie promował inną aktywność dostępną w ramach karty MultiSport. Działania reklamowe realizowane będą także za pośrednictwem welcome pack’ów dla nowych użytkowników, kampanii Programmatic i dedykowanych mailingów.
Kampania potrwa do 16 kwietnia 2023. Za jej realizację, w tym koncepcję kreatywną, odpowiedzialny jest zespół marketingu Benefit Systems.
Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie https://www.kartamultisport.pl/zaprojektuj-forme
 
 
 
MS_ZF_komunikat_prasowy_PR.jpg

Drukuj   E-mail