TERAZ CERTYFIKOWANI  TRENERZY REHASPORT  W KLUBACH WELL FITNESS

TERAZ CERTYFIKOWANI TRENERZY REHASPORT W KLUBACH WELL FITNESS

Już od marca w ponad 50 klubach Well Fitness w całej Polsce osoby po przebytej rehabilitacji po kontuzjach, z bólami pleców, chorobami metabolicznymi lub innymi specyficznymi potrzebami, mogą skorzystać z treningu medycznego z Certyfikowanymi Trenerami Rehasport.


Miałeś kontuzję? Jesteś już po rehabilitacji i chcesz nadal ćwiczyć by wrócić do pełnej sprawności i stałych treningów? Teraz to możliwe z naszymi wykwalifikowanymi trenerami z Well Fitness. Każdy, kto potrzebuje specjalistycznego podejścia na styku treningu i rehabilitacji może kontynuować proces dochodzenia do pełnej sprawności w naszych klubach. Osoby, które zakończyły spotkania z fizjoterapeutą po kontuzji, urazie lub chorobie i chcą kontynuować pracę nad swoją kondycją już poza salą rehabilitacyjną, ale wciąż pod opieką trenera z odpowiednimi kwalifikacjami mają teraz taką możliwość w klubach sieci Well Fitness w całej Polsce.

Jesteśmy dumni, że tak specjalistyczną usługę możemy rozpowszechnić w klubach Well Fitness w całej Polsce. Każda osoba, która zakończyła rehabilitację pod opieką fizjoterapeuty i obawia się samodzielnego treningu, może skorzystać ze wsparcia Trenera Certyfikowanego Rehasport. Włączenie osób o specyficznych potrzebach medycznych do naszej społeczności stanowi kolejny krok w budowaniu marki Well Fitness, jako miejsca inkluzywnego, dbającego o indywidualne potrzeby swoich klubowiczów” – podkreśla Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sport i Fitness, Prezes Zarządu Medicover Sport sp. z o.o., w Pionie Usług Biznesowych Medicover w Polsce.


W każdym klubie Well Fitness Trenerzy Certyfikowani przez Rehasport czekają również na osoby, którym doskwierają dolegliwości związane z siedzącym trybem życia. Brak ergonomicznego miejsca pracy dotyczy zwłaszcza osób często korzystających z możliwości pracy z domu (home office), gdzie nie zawsze są odpowiednie warunki. Współpraca z naszym Trenerem to również oferta dla osób, które z różnych powodów boją się trenować samodzielnie. Mogą być to osoby w zaawansowanym wieku, które dopiero rozpoczynają lub chcą wrócić do  aktywnego trybu życia czy też zmagające się z chorobą otyłością, których ciało ma ograniczenia ruchomości i potrzebują wsparcia w dobraniu odpowiednich ćwiczeń i akcesoriów treningowych. Nasza oferta będzie również odpowiednia dla kobiet, które wracają do sprawności po okresie ciąży.


Proces powrotu do pełnej sprawności nie kończy się na rehabilitacji. Osoba po kontuzji powinna już na stałe wpisać aktywność fizyczną do swojego kalendarza. Zidentyfikowana przez nas potrzeba kontynuowania założeń rehabilitacji już po skończonej terapii pod okiem eksperta, stała się przyczynkiem do opracowania tej unikalnej usługi” – tłumaczy Witold Dudziński – Prezes Zarządu Rehasport.


Trening medyczny przeprowadzony przez Certyfikowanego Trenera Rehasport to kolejny już wyróżnik marki Well Fitness na rynku. Wspiera on wizję marki jako miejsca pierwszego wyboru dla osób początkujących oraz tych, którzy traktują ruch, jako podstawowy element profilaktyki zdrowia.


Drukuj   E-mail