James Cotton na pokładzie polskiej franczyzy klubów fitness

James Cotton na pokładzie polskiej franczyzy klubów fitness

Do sieci Xtreme Fitness Gyms dołączył James Cotton, na stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu. Jego zadaniem będzie pełnienie strategicznej roli wspierającej ekspansję tej franczyzy w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

James wnosi do firmy ponad 20 lat doświadczenia w branży health & fitness oraz ogromną wiedzę dotyczącą franchisingu. Będzie siłą napędową pomagającą firmie w dynamicznym rozwoju. Weźmie odpowiedzialność za komercjalizację marki, osiągnięcie aktualnych celów strategicznych, w tym zwiększenia liczby z 52 do 227 rentownych klubów do 2027 roku, na terenie całej Polski.

 

 

James dołącza do Xtreme jednocześnie będąc właścicielem i osobą zarządzającą firmą konsultingową, która zajmuje się franchisingiem z wieloma sukcesami na koncie. Wcześniej James w swojej karierze skupiał się na rozwoju marek franczyzowych, takich jak Anytime Fitness i énergie Fitness, na poziomie zarządu i dyrektora.

- Xtreme Fitness Gyms to myśląca przyszłościowo firma, której celem jest rozwój i poprawa zdrowia społeczeństwa poprzez umożliwienie franczyzodawcom prowadzenia odnoszącego sukcesy biznesu pod ich marką – mówi James Cotton, dyrektor ds. rozwoju biznesu. - Xtreme ma dobrą pozycję do szybkiego rozwoju w nadchodzących latach – dodaje.

- Jestem bardzo podekscytowany i nie mogę się doczekać pracy z Jamesem, który wnosi ogromne doświadczenie w branży health & fitness oraz konceptu franczyzy. Nasza firma jest przygotowywana do szybkiego wzrostu i skalowalności, a on z pewnością wniesie w tym zakresie wiele wartości – mówi Łukasz Dojka, założyciel i CEO Xtreme Fitness Gyms.

 

James Cotton posiada 20 lat doświadczenia w branży healt & fitness; jest specjalistą zorientowanym na wyniki, posiadającym doświadczenie w zapewnianiu organizacją praktycznego przywództwa, kierunku i skupienia na rozwoju biznesu.

James w swojej karierze odnosił znaczące sukcesy w identyfikowaniu i wykorzystywaniu nowych możliwości biznesowych. Potrafi budować relacje z interesariuszami i rozwijać zespoły osiągające najlepsze wyniki. Jest wykwalifikowany w opracowywaniu i wdrażaniu strategii zwiększających świadomość i udział w rynku.

Jego poprzednie stanowiska obejmowały m.in. start-up, który kierował działalnością i rozwojem jednej z największych franczyzowych marek w branży Fitness w Wielkiej Brytanii. 

Xtreme Fitness Gyms to franczyzowa sieć klubów fitness posiadająca łącznie ponad 50 jednostek, w tym 37 franczyzowych. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat Xtreme odnotował 53% wzrost nowych lokalizacji, a autorski model franczyzowy przygotowany jest do dynamicznego skalowania biznesu, w miejscowościach już od 15 tys. mieszkańców. Wejście we franczyzę rozpoczyna się od udziału w krótkiej, niezobowiązującej prezentacji online na www.franczyzafitness.pl.


Każdy klub dostarcza swoim klubowiczom nielimitowany dostęp do nowoczesnych stref, opiekę Instruktora Klubu, zajęcia fitness w cenie karnetu, aplikację na telefony i platformę treningowa VOD, autorskie koncepty treningowe, sprzęt renomowanych światowych producentów. Kluby tworzą wokół siebie społeczność skupioną wokół wspólnych treningów, unikalnych zajęć fitness i atmosfery wspólnego osiągania celów treningowych.

 

 

*materiał prasowy

 

www.receptanazdrowie.net.pl


Drukuj   E-mail