Pierwsza w Europie siłownia w terminalu lotniczym

Pierwsza w Europie siłownia w terminalu lotniczym

Terminal T4 na lotnisku Madryt-Barajas będzie siedzibą pierwszej siłowni w Europie, która zostanie otwarta w przestrzeniach lotniskowych. W tym butikowym centrum, oprócz bezpłatnego korzystania z siłowni, będzie można skorzystać z wszelkiego rodzaju ukierunkowanych zajęć, takich jak boks, spinning, crossfit, pilates, HIT, spersonalizowane treningi, ćwiczenia poprawiające postawę, odżywianie, a wkrótce także masaże.

Gym Air Express otwiera pierwszą siłownię w Europie w terminalu lotniska skierowanym do ogółu społeczeństwa i znajdującym się dokładnie w terminalu T4 w Barajas, na poziomie przylotów.

To pionierski pomysł, który wyszedł od Ramóna Gonzáleza i José Fernándeza. Wspólnicy zaczęli się zastanawiać, co mogą robić znużeni pasażerowie oczekujący na swój samolot. W ten sposób wpadli na pomysł założenia marki Gym Air Express, która wkrótce ma się przerodzić w sieć klubów butikowych. Oferta siłowni będzie również skierowana do pracowników lotniska. 

Ramón González przyznał:

„Wszystko powstało z prostego pytania, które każdy z nas, kto podróżuje, często sobie zadaje: Kto nie chodził po lotnisku, nie wiedząc, co robić? Cóż, tak narodził się pomysł oferowania nieistniejącej usługi ogółowi społeczeństwa. Zastanawialiśmy się, czy to może być możliwe.
Dlatego postanowiliśmy stworzyć własną markę bezpośrednio związaną z koncepcją siłowni, którą chcieliśmy rozwijać: Gym Air Express”.

„Stworzyliśmy bardzo staranny wizerunek miejsca, które będzie zgodne z otoczeniem, w formacie butikowym, pełni dostosowanym do potrzeb klientów. Będziemy oferować zajęcia ukierunkowane i bardziej spersonalizowane. Zaproponujemy również trening personalny, żywienie, a niedługo nawet masaże. Jednocześnie przeanalizowaliśmy możliwe lokalizacje, krążąc po wielu hiszpańskich i europejskich lotniskach, analizowaliśmy przede wszystkim wielkość istniejących obiektów, co w tym przypadku jest bardzo istotną przeszkodą, ponieważ na żadnym lotnisku nie ma dużych lokali.
Przygotowaliśmy bardzo szczegółowy plan ekonomiczny i z tym wszystkim udaliśmy się do firmy Aena, aby przedstawić projekt, który na szczęście spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem. Zaczynamy od pierwszej opcji na lotnisku Madryt-Barajas, ale mamy już inne wybrane lokalizacje, które wkrótce uruchomimy, albo w formie franczyzowej, albo bezpośredniej”.


Użytkownicy będą mogli cieszyć się przestrzenią o powierzchni 350m2, w której oprócz bezpłatnego korzystania z siłowni, będą mogli skorzystać z wszelkiego rodzaju ukierunkowanych zajęć, takich jak Boks, Spinning, Crossfit, Pilates, HIT itp. a nawet trening personalny, ćwiczenia poprawiające postawę, odżywianie i wkrótce masaże, a wszystko to pod nadzorem Alberto Montero. 

Ta butikowa siłownia zapewni wszystkim pracownikom lotniska możliwość korzystania z rewolucyjnej koncepcji, która do tej pory nie istniała.
 
Gym Air Express rusza w lutym 2022 roku z pierwszą lokalizacją, mając nadzieję, że będzie ona pierwszą z długiej listy terminali na całym świecie.

źródło: media


Drukuj   E-mail