Pewne inwestycje w niepewnych czasach

Pewne inwestycje w niepewnych czasach

Najlepsze inwestycje to takie, które gwarantują najwyższy zwrot. Niestety, sukcesu nie da się zagwarantować. Są jednak biznesy zapewniające większe bezpieczeństwo inwestycji.

Właśnie takie rozwiązania przeanalizujemy, sprawdzając jaki pomysł na biznes sprawdzi się w obecnych czasach.

Po ponad roku życia w nowej, pandemiczne rzeczywistości, łatwo stwierdzić kto jest jej wielkim wygranym, a kto przegranym. Brutalnie mówiąc, gospodarka przeszła najbardziej wnikliwy jak do tej pory audyt. To właśnie pandemia zdywersyfikowała rynek, ujawniając odporne na kryzys biznesy. Niewątpliwie należą do tej grupy usługi sam na sam z klientem.

Dlaczego? To branże, które uniknęły częściowo lub całkowicie lockdownu, a także bardzo szybko potrafiły zaadoptować się do nowych wymogów. Pod lupę wzięliśmy tego typu koncepty działające w obszarze zdrowia.

Skąd wybór akurat tego sektora?

1.Według badań i opinii ekspertów to usługi, na których Polacy nie zamierzają oszczędzać. Co więcej, to jeden z trzech sektorów, na który są oni skłonni wydać więcej niż dotychczas.

2.W najbliższych miesiącach przewiduje się wzrost zainteresowania konsumentów zdrowiem fizycznym i psychicznym oraz zwrot w stronę dbałości o kondycję, jako elementu profilaktyki chorób cywilizacyjnych.

3.Podmioty z sektora zdrowie, które świadczyły usługi jeden na jeden z klientem, zostały przez władze państw pominięte przy wprowadzanych restrykcjach.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, przykładem tytułowych pewnych biznesów w niepewnych czasach, będą niewątpliwie studia treningu EMS czyli elektrostymulacji mięśniowej.

Potwierdził to raport przeprowadzony przez firmę Kenneth Research, publikując prognozę rozwoju sektora EMS. Oczekuje się, że całkowity rynek stymulatorów mięśni osiągnie do roku 2023 wartość 768,3 mln dolarów (ze średnim wskaźnikiem rocznego wzrostu w badanym okresie 6,1%).

Determinantami rozwoju mają być takie czynniki jak rosnąca popularność sportu, zwiększone zapotrzebowanie na produkty fitness, starzenie się społeczeństwa, rosnące wydatki na opiekę zdrowotną, rosnąca przystępność cenowa usługi, zwiększona częstość występowania chorób i zaburzeń mięśni oraz zapotrzebowanie na nieinwazyjne urządzenia technologiczne.

Co istotne, wspomniany raport uwzględnia wyzwania związane z pandemią, które mogłyby zahamować prognozowany wzrost.

Własne Studio EMS?

Mając już wybrany, bezpieczny pomysł na biznes, warto wiedzieć jakie są kolejne kroki, aby zacząć zarabiać. Inwestycję w biznes EMS pokażemy na przykładzie polskiej firmy Dream Body Premium EMS. To najstarsza i największa sieć studiów treningu EMS w Polsce. Dodatkowo, działa w oparciu o umowy franczyzowe zdejmując z przedsiębiorcy całe obciążenie związane z budowaniem modelu biznesowego i renomy firmy.

Chcąc otworzyć własne studio Dream Body Premium EMS, jak przy każdej formie franczyzy trzeba liczyć się z opłatą wstępną. Jednak nadal pozostaje to biznes dużo bardziej opłacalny niż uruchamianie własnego konceptu od zera.

Będąc franczyzobiorcą Dream Body Premium EMS, od pierwszego dnia świadczymy usługi pod szyldem znanej i rozpoznawalnej marki. Firma nie wymaga od franczyzobiorców doświadczenia. Prowadzi własne szkolenia i wspiera swoich partnerów na każdym etapie ich działalności. To dodatkowa wartość, którą zyskujemy. Przedsiębiorca otrzymuje wsparcie merytoryczne, marketingowe oraz produktowe, a przede wszystkim sztab ludzi, którym zależy na sukcesie franczyzobiorcy.

Otwierając studio w oparciu o koncept Dream Body Premium EMS nie musisz mieć doświadczenia w branży, jak to często bywa w przypadku umów franczyzowych. Przedsiębiorca otrzymuje know-how, które trudno wypracować samemu. Marka na pierwszym miejscu stawia jakość, a tę definiują zadowoleni klienci studiów oraz franczyzobiorcy, rozwijający swój biznes.

To co dla Ciebie, jako przyszłego przedsiębiorcy w segmencie EMS jest ważne, to proste przepisy i warunki dotyczące otwarcia placówki. Możesz rozpocząć działalność w pojedynkę lub ze wspólnikami. Nie jest wymagany wielkopowierzchniowy lokal, a to niweluje ogromną część kosztów.

Zarobki

Ta część zapewne najbardziej Cię zainteresuje. Rynek elektrostymulacji mięśni rozwija się już od wielu lat i zyskuje wciąż nowych odbiorców. Wiąże się to przede wszystkim z czasem trwania treningu. Jedna jednostka to 20 minut, dzięki temu możemy przeprowadzić kilkukrotnie więcej treningów każdego dnia, gwarantując tę samą intensywność i efekt, jak podczas treningów personalnych na tradycyjnej siłowni. Długość treningu nie jest bez znaczenia także dla klientów. Nie każdy bywalec studiów treningu personalnego czy siłowni przychodzi z ochotą. Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome korzyści jakie idą za aktywnością fizyczną, jednak to nie oznacza, że wyjście na trening nie stanowi wyzwania. Brak motywacji, brak pewności siebie, powolne efekty, to czynniki, które decydują o tym, że rezygnujemy z usług klubów. Najczęstszą wymówką jest jednak brak czasu. W tym obszarze, studia EMS mają przewagę nie do ocenienia i tym wygrywają. Czas to wartość, która obecnie i zapewne jeszcze długo będzie mieć dla ludzi wartość większą niż pieniądz.

Zainteresowanych otworzeniem własnego studia EMS według franczyzowego konceptu Dream Body EMS Premium przekierowujemy do promotorów sieci. Kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.218116496 527125338622283 1848732028168213241 n 2