CityFit zapowiada nowy koncept CityFit Blue

CityFit zapowiada nowy koncept CityFit Blue

Sieć całodobowych klubów fitness CityFit przedstawiła ambitne plany rozwoju na początek roku 2022. W pierwszym kwartale pojawią się kolejne lokalizacje, a także pierwszy klub nowego konceptu o nazwie CityFit Blue.

Marka jest w trakcie zaawansowanych negocjacji umów na następne obiekty. Na ten moment zaplanowane jest otwarcie CityFit w Lublinie przy ulicy Zana 19. Będzie to trzeci obiekt marki w mieście. Jednokondygnacyjny lokal o powierzchni 1600 mkw. znajdzie się w modyfikowanej części istniejącego centrum handlowego E.Leclerc. A jego otwarcie planowane jest na pierwszy kwartał 2022 r.

CityFit Blue

Drugą zaplanowaną przez CityFit inwestycją jest klub w Bydgoszczy. Inny niż dotychczasowe. Będzie pierwszą lokalizacją nowego konceptu o nazwie CityFit Blue. Są to kluby o mniejszej powierzchni, przystosowane do funkcjonowania zarówno jako lokale własne, jak i w modelu franczyzowym. Pierwszych klientów klub powita wiosną przyszłego roku. Szczegóły przystąpienia do modelu franczyzowego, a także dodatkowe informacje sieć planuje przedstawić w późniejszym terminie.

Obecnie wiadomo, że Bydgoszcz zyska nową siłownię w Galerii Fordon (ul. Skarżyńskiego 10). Centrum handlowe, które od maja br. jest zarządzane przez Keen Property Management, poddane zostanie przemodelowaniu i rekomercjalizacji. Lokal CityFit znajdzie się na pierwszym piętrze.

Na ten moment sieć posiada 22 kluby w 15 miastach Polski. Są one zlokalizowane na terenie galerii handlowych oraz obiektów biurowych w dużych i średnich miastach. Sieć wyróżnia aranżacja wnętrz, a także innowacyjne rozwiązania. Proces zakupu karnetu i zarządzania członkostwem (np. rezerwacja miejsca na zajęciach fitness) realizowany jest online. Klubowicze korzystają z nowoczesnego systemu dostępu opartego o kod QR w aplikacji mobilnej, a bonusem dla klubowiczem jest możliwość korzystania z fontanny z darmową wodą filtrowaną czy automaty z napojami i zdrowymi przekąskami.

źródło: informacja prasowa